Karta atleta

Export do excelu
  • Emma Olahová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér: Sekerák Michal
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.46 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
60 m 09.64 Kolín 08.05.2019
200 m 33.02 Bílina 19.05.2018
500 m 1:56.16 Meziboří 14.06.2013
600 m 2:11.31 Meziboří 15.09.2014
800 m 2:54.60 Kadaň 11.05.2016
1000 m 3:55.26 Bílina 25.04.2015
1500 m 6:18.17 h Praha - Strahov 21.02.2015
1500 m 5:58.76 Bílina 24.06.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.67 h Praha - Strahov 14.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.03 Bílina 06.05.2017
skok vysoký 1.20 h Praha - Strahov 14.01.2017
skok vysoký 1.36 Ústí nad Labem 14.05.2019
skok daleký 4.07 h Praha - Strahov 14.01.2017
skok daleký 3.85 Bílina 29.04.2017
vrh koulí 3kg 07.62 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
vrh koulí 3kg 08.65 Ústí nad Labem 30.08.2020
hod diskem 0,75kg 22.61 Bílina 26.05.2018
hod diskem 1kg 21.62 Děčín 12.09.2020
hod kladivem 3kg 35.95 Nýřany 10.10.2020
hod kladivem 4kg 30.12 Turnov 22.08.2020
hod oštěpem 400g 20.92 Bílina 17.06.2017
hod oštěpem 500g 31.65 Děčín 21.06.2020
hod oštěpem 600g 28.07 Liberec 01.07.2018
hod kriketovým míčkem 47.16 Kadaň 09.05.2017
pětiboj 1668 Bílina 06.05.2017
čtyřboj 1080 Bílina 08.05.2015
vrhačský čtyřboj 1617 Nýřany 10.10.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 08.65 Ústí nad Labem 30.08.2020
hod diskem 1kg 21.62 Děčín 12.09.2020
hod kladivem 3kg 35.95 Nýřany 10.10.2020
hod kladivem 4kg 30.12 Turnov 22.08.2020
hod oštěpem 500g 31.65 Děčín 21.06.2020
vrhačský čtyřboj 1617 Nýřany 10.10.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2020 Nýřanský vrhačský čtyřboj, 26. ročník (Mílaři Domažlice ) vrhačský čtyřboj/Dky Nýřany 1617
10.10.2020 Nýřanský vrhačský čtyřboj, 26. ročník (Mílaři Domažlice ) hod diskem 1kg/Dky Nýřany 20.19
10.10.2020 Nýřanský vrhačský čtyřboj, 26. ročník (Mílaři Domažlice ) hod oštěpem 500g/Dky Nýřany 30.37
10.10.2020 Nýřanský vrhačský čtyřboj, 26. ročník (Mílaři Domažlice ) hod kladivem 3kg/Dky 4 Nýřany 35.95
10.10.2020 Nýřanský vrhačský čtyřboj, 26. ročník (Mílaři Domažlice ) vrh koulí 3kg/Dky 5 Nýřany 08.10
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) vrh koulí 3kg/Dky 5 Děčín 08.56
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) hod diskem 1kg/Dky 4 Děčín 21.62
09.09.2020 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) hod kladivem 3kg/Dky Stará Boleslav 35.10
09.09.2020 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) hod diskem 1kg/Dky Stará Boleslav 21.56
30.08.2020 Krajský vrhačský pohár mládeže Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 6 Ústí nad Labem 08.65
30.08.2020 Krajský vrhačský pohár mládeže Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) hod kladivem 3kg/Dky/F 5 Ústí nad Labem 32.36
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod kladivem 4kg/Ž 10 Turnov 30.12
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Dky 8 Bílina 26.63
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 9 Liberec 28.41
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod kladivem 4kg/Ž 6 Bílina 29.15
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) hod kladivem 4kg/Ž 7 Bílina 29.44
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) hod oštěpem 500g/Dky 3= Děčín 31.65
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) hod kladivem 3kg/Dky 6 Děčín 33.21
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) hod kladivem 3kg/Dky 5 Ústí nad Labem 34.31
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) vrh koulí 3kg/Dky 5 Ústí nad Labem 08.58
07.06.2020 Vrhačské závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Ústí nad Labem 30.72
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Dky/F 7 Bílina 29.05
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Dky/F 11 Bílina 07.48
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) hod kladivem 3kg/Dky/F 4 Most 32.35