Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Mislerová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér: Šplíchal Jan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.05 Kolín 20.09.2019
60 m 07.91 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
100 m 12.55 Jablonec nad Nisou 19.09.2020
150 m 19.80 Liberec 23.05.2019
150 m 20.33 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
200 m 27.90 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
200 m 26.17 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
300 m 45.77 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
300 m 43.82 Liberec 01.06.2020
400 m 65.95 Mladá Boleslav 27.06.2020
800 m 3:27.8 Liberec 02.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.6 Liberec 02.10.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 21.44 Turnov 02.05.2019
skok daleký 4.43 h Jablonec nad Nisou 22.01.2020
skok daleký 4.59 Mladá Boleslav 27.06.2020
vrh koulí 2kg 07.82 h Jablonec nad Nisou 27.12.2017
vrh koulí 3kg 05.77 Mladá Boleslav 03.05.2018
vrh koulí 3kg 08.48 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
hod kriketovým míčkem 30.13 Liberec 02.10.2017
pohár rozhlasu 1203 Liberec 14.05.2019
pětiboj 1424 Liberec 02.10.2017
sprintérský trojboj 2387 Liberec 19.06.2020
30 m 03.67 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.91 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
60 m 08.05 Liberec 19.06.2020
100 m 12.55 Jablonec nad Nisou 19.09.2020
150 m 20.33 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
200 m 27.90 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
200 m 26.17 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
300 m 45.77 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
300 m 43.82 Liberec 01.06.2020
400 m 65.95 Mladá Boleslav 27.06.2020
skok daleký 4.43 h Jablonec nad Nisou 22.01.2020
skok daleký 4.59 Mladá Boleslav 27.06.2020
sprintérský trojboj 2387 Liberec 19.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/U23Z/R3 2 Jablonec nad Nisou 12.55
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/U23Z/F 5 Jablonec nad Nisou 12.55
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 100 m/Dky/FA Turnov 12.57
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 200 m/Dky/B01 2 Turnov 26.46
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 100 m/Dky/R01 1 Turnov 12.79
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/R2 3 Ostrava - Vítkovice 12.61
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/R2 5 Ostrava - Vítkovice 26.17
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/F Mladá Boleslav 12.68
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) 200 m/Dky/B01 3 Mladá Boleslav 26.58
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/R01 1 Mladá Boleslav 12.62
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/FA 4 Kolín 12.66
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B01 5 Kolín 26.57
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R03 1 Kolín 12.56
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 100 m/U23Z/F Jablonec nad Nisou 13.00
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 200 m/U23Z/B01 6 Jablonec nad Nisou 26.76
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 100 m/U23Z/R04 1 Jablonec nad Nisou 12.91
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/FA Jablonec nad Nisou 12.89
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/R03 2 Jablonec nad Nisou 12.66
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B01 4 Jablonec nad Nisou 26.22
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Mladá Boleslav 12.72
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R01 3 Mladá Boleslav 12.67
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B03 2 Mladá Boleslav 26.59
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Dky 6 Mladá Boleslav 4.59
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/FA Mladá Boleslav 12.64
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 400 m/Dky 4 Mladá Boleslav 65.95
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/R01 1 Mladá Boleslav NM
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprintérský trojboj/Ž Liberec 2387
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Ž/B02 1 Liberec 08.05
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/B02 1 Liberec 12.77
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Liberec 26.62
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/Dky/B02 1 Jablonec nad Nisou 27.54
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Dky/R03 1 Jablonec nad Nisou 12.77
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Dky/FA Jablonec nad Nisou 12.81
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Liberec (AC Slovan Liberec) 100 m/Ž/B03 2 Liberec 12.73
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Liberec (AC Slovan Liberec) 300 m/Ž/B03 5 Liberec 43.82
19.02.2020 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 08.11
19.02.2020 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B07 1 Jablonec nad Nisou 08.07
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R3 4 Ostrava - Vítkovice 08.01
12.02.2020 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 08.05
12.02.2020 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 20.33
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Dky/FA Jablonec nad Nisou 07.91
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Dky/R03 1 Jablonec nad Nisou 08.03
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/FB 5 Jablonec nad Nisou 08.28
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R06 2 Jablonec nad Nisou 08.22
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B11 1 Jablonec nad Nisou 27.90
22.01.2020 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž 13 Jablonec nad Nisou 4.43
22.01.2020 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B04 1 Jablonec nad Nisou 08.23
15.01.2020 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B01 4 Jablonec nad Nisou 08.23
15.01.2020 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Ž/B03 3 Jablonec nad Nisou 45.77