Karta atleta

Export do excelu
  • Vendula Matějková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Fiala Martin, Válka Ivan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 Opava 16.05.2019
60 m 08.44 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
100 m 13.86 Bialsko-Biala 08.06.2019
150 m 21.45 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
150 m 20.86 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
200 m 28.15 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
300 m 47.60 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
300 m 46.71 Brno 11.09.2019
400 m 65.25 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
400 m 66.89 Šumperk 16.08.2020
600 m 1:48.83 Bialsko-Biala 08.06.2019
800 m 2:38.69 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
800 m 2:33.88 Třinec 18.06.2019
1500 m 5:57.26 Brno 12.09.2018
3000 m 13:41.51 Břeclav 26.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 14.11 Třinec 09.10.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.48 h Ostrava 11.02.2017
2000 m překážek 8:30.52 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
skok daleký 3.42 h Ostrava 08.03.2016
skok daleký 3.99 Ostrava - Poruba 24.06.2017
hod kriketovým míčkem 24.70 Ostrava - Poruba 24.06.2017
pětiboj 1675 Ostrava - Poruba 24.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.44 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
200 m 28.15 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
400 m 65.25 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
400 m 66.89 Šumperk 16.08.2020
800 m 2:35.50 Třinec 23.08.2020
3000 m 13:41.51 Břeclav 26.09.2020
2000 m překážek 8:30.52 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/Dky Břeclav 13:41.51
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m překážek/Dky 13 Ostrava - Vítkovice 8:30.52
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 2000 m překážek/Dky Třinec 8:45.70
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž 6 Třinec 2:35.50
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/Ž/B02 5 Šumperk 66.89
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 2000 m překážek/Dky 5 Vyškov 9:19.25
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Ž 8 Šumperk 2:41.64
15.06.2020 Krajský přebor dorostenci 2 (TJ Sokol Opava) 400 m/Dky/B02 5 Opava 68.04
08.06.2020 Krajský přebor jednotlivců MSK dorostu 1. část (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Dky 6 Frýdek-Místek 2:50.78
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R04 5 Ostrava - Vítkovice 08.44
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B03 5 Ostrava - Vítkovice 28.15
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/R3 3 Ostrava - Vítkovice 08.46
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dky/B3 4 Ostrava - Vítkovice 65.25
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B01 4 Ostrava - Vítkovice 66.77
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R03 1 Ostrava - Vítkovice 08.49
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R04 4 Ostrava - Vítkovice 08.44
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B04 2 Ostrava - Vítkovice 66.75