Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Fuchsová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Večerková Šárka
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.26 h Olomouc 12.01.2018
60 m 09.23 Uherské Hradiště 23.05.2019
500 m 1:47.5 Zlín 12.04.2017
800 m 3:16.46 Zlín 13.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.28 Zlín 13.09.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 20.50 Zlín 17.04.2019
skok vysoký 1.28 h Zlín 06.12.2017
skok daleký 3.37 Zlín 13.09.2017
skok daleký 3.45 h Olomouc 12.01.2018
vrh koulí 2kg 08.80 Hranice 01.10.2017
vrh koulí 3kg 09.30 Otrokovice 05.09.2019
vrh koulí 3kg 09.47 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
hod diskem 0,75kg 27.29 Uherské Hradiště 15.09.2019
hod diskem 1kg 25.13 Břeclav 21.08.2021
hod oštěpem 400g 26.40 Hranice 01.10.2017
hod oštěpem 500g 34.54 Břeclav 04.08.2021
hod oštěpem 600g 34.52 Břeclav 21.08.2021
hod kriketovým míčkem 46.85 Hranice 01.10.2017
pohár rozhlasu 0999 Otrokovice 07.05.2019
pětiboj 1532 Zlín 13.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 09.47 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
hod diskem 1kg 24.36 Uherské Hradiště 28.05.2020
hod oštěpem 500g 33.85 Třinec 29.08.2020
hod oštěpem 600g 30.07 Olomouc 04.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1kg/Dky 9 Břeclav 23.38
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Dky 4 Břeclav 33.34
23.09.2020 Atletická středa AK Zlín (uzavřený závod) (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Zlín 33.43
23.09.2020 Atletická středa AK Zlín (uzavřený závod) (Atletický klub Zlín, z.s.) hod diskem 1kg/Dky Zlín 24.31
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Dky 12 Třinec 21.95
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Dky 5 Třinec 33.85
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 600g/Ž Břeclav DNS
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1kg/Ž Břeclav DNS
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod diskem 1kg/Ž Uherské Hradiště DNS
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod oštěpem 600g/Ž 14 Uherské Hradiště 27.62
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod diskem 1kg/Dky 12 Vyškov 19.78
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod oštěpem 500g/Dky 4 Vyškov 31.47
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) hod oštěpem 600g/Ž 10 Olomouc 30.07
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Dky 7 Olomouc 30.12
20.06.2020 Krajský pohár jednotlivců dorosteneckých a juniorských kategorií (Atletika Holešov, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Holešov 31.48
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod oštěpem 500g/Dky Uherské Hradiště 32.16
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod diskem 1kg/Dky 5 Uherské Hradiště 24.36
20.05.2020 Oddílový přebor AK Zlín (II.část) (AK Zlín) hod oštěpem 500g/Dky Zlín 32.03
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky 13 Ostrava - Vítkovice 09.34
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 10 Ostrava - Vítkovice 09.47