Karta atleta

Export do excelu
  • Adriana Neruda
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Krčmář Michal
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.90 Kolín 08.05.2017
60 m 08.74 h Praha-Stromovka 07.02.2018
100 m 13.80 Praha - Kotlářka 29.06.2020
150 m 21.46 h Praha - Stromovka 15.02.2017
150 m 21.86 Praha - Děkanka 02.05.2018
200 m 29.54 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 48.03 Praha - Kotlářka 07.06.2017
300 m 47.89 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 2:57.10 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
800 m 2:56.3 Praha - Děkanka 03.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.16 Praha - Kotlářka 08.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.25 h Praha - Stromovka 02.12.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 09.76 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 16.59 Praha - Kotlářka 13.06.2020
200 m překážek (0.76) 33.31 Praha - Děkanka 14.06.2019
skok vysoký 1.21 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
skok vysoký 1.29 Praha - Děkanka 02.05.2018
skok daleký 4.74 Praha - Juliska 21.05.2019
skok daleký 4.70 h Praha-Stromovka 07.12.2019
vrh koulí 2kg 10.39 Praha - Eden 21.09.2017
vrh koulí 2kg 10.40 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 3kg 09.39 Praha - Děkanka 09.05.2019
vrh koulí 3kg 09.97 h Praha - Stromovka 21.01.2020
hod oštěpem 500g 13.00 Praha - Děkanka 03.05.2018
hod oštěpem 600g 17.20 Praha-Hostivař 26.06.2019
hod kriketovým míčkem 39.34 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pohár rozhlasu 1078 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018
pětiboj 2389 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj hala [Zky] 2265 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj [Zky] 3023 Praha - Děkanka 02.05.2018
čtyřboj 1934 h Praha-Stromovka 19.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.80 Praha - Kotlářka 29.06.2020
150 m 21.53 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 29.54 h Praha - Stromovka 28.01.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 09.76 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 16.59 Praha - Kotlářka 13.06.2020
skok daleký 4.56 Praha - Kotlářka 29.06.2020
vrh koulí 3kg 09.97 h Praha - Stromovka 21.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.06.2020 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha) 100 m/Ž/R07 3 Praha - Kotlářka 13.80
29.06.2020 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Ž 10 Praha - Kotlářka 4.56
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R04 3 Praha - Děkanka 17.23
13.06.2020 Veřejné závody a víceboje na Kotlářce (SK Kotlářka) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Praha - Kotlářka 16.59
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 5 Praha - Eden 17.12
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 4 Praha - Stromovka 09.88
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/FA 5 Praha - Stromovka 09.87
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 10 Praha - Stromovka 09.91
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R02 3 Praha - Stromovka 09.76
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 6 Praha - Stromovka 09.92
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B20 5 Praha - Stromovka 29.54
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 1 Praha - Stromovka 09.89
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 5 Praha - Stromovka 09.97
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B31 2 Praha - Strahov 21.53