Karta atleta

Export do excelu
  • Miroslava Lisková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér: Lebedová Anna
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.34 h Jablonec nad Nisou 09.01.2019
60 m 09.21 Liberec 23.05.2019
100 m 14.94 Mladá Boleslav 25.05.2019
150 m 23.73 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
150 m 22.63 Liberec 23.05.2019
200 m 31.23 Mladá Boleslav 25.05.2019
300 m 49.11 h Jablonec nad Nisou 20.02.2019
300 m 49.72 Stará Boleslav 11.09.2019
400 m 69.89 Jičín 05.05.2019
500 m 1:34.37 Mladá Boleslav 25.04.2018
500 m 1:32.80 h Jablonec nad Nisou 09.01.2019
600 m 1:56.18 Mladá Boleslav 24.04.2019
800 m 2:34.67 Praha - Eden 15.09.2018
800 m 2:41.61 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
1500 m 5:53.66 Liberec 24.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.25 Mladá Boleslav 19.06.2017
skok daleký 3.79 Mladá Boleslav 19.06.2017
vrh koulí 2kg 07.34 Turnov 13.09.2017
hod kriketovým míčkem 21.65 Jičín 07.06.2017
pohár rozhlasu 0490 Mladá Boleslav 17.05.2019
středoškolský pohár 0469 Mladá Boleslav 18.09.2019
pětiboj 1192 Mladá Boleslav 19.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 71.01 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
600 m 2:01.65 Mladá Boleslav 27.05.2020
800 m 2:47.32 h Jablonec nad Nisou 22.01.2020
800 m 2:42.90 Mladá Boleslav 30.08.2020
1500 m 6:25.51 Mladá Boleslav 04.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 800 m/Dky 5 Turnov 2:44.02
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 400 m/Dky/B02 2 Turnov 72.82
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) 800 m/Dky Mladá Boleslav 2:42.90
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) 400 m/Dky 4 Mladá Boleslav 72.72
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Ž/B02 9 Kolín 2:46.35
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž 15 Jablonec nad Nisou 2:47.12
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 1500 m/Ž 10 Mladá Boleslav 6:25.51
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 800 m/Dky 4 Mladá Boleslav 2:45.75
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 400 m/Dky 7 Mladá Boleslav 73.68
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m/Dky/B01 4 Jablonec nad Nisou 71.01
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Dky Jablonec nad Nisou 2:44.41
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Mladá Boleslav (AC Mladá Boleslav) 800 m/Ž 6 Mladá Boleslav 2:50.24
27.05.2020 VOTVÍRÁK_LKAS - oddílové závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 600 m/Ž Mladá Boleslav 2:01.65
22.01.2020 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž 4 Jablonec nad Nisou 2:47.32