Karta atleta

Export do excelu
  • Karla Mráčková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér: Klíma Mojmír
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.53 h Chemnitz 30.11.2013
60 m 09.06 Meziboří 11.05.2016
60 m 09.10 h Praha - Strahov 14.01.2017
150 m 25.33 Chomutov 06.05.2014
150 m 22.20 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
200 m 30.74 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
300 m 66.07 h Jablonec nad Nisou 16.03.2013
600 m 2:49.66 Bílina 26.04.2014
skok vysoký 1.20 Bílina 05.05.2017
skok daleký 3.00 Bílina 26.04.2014
skok daleký 3.61 h Chemnitz 18.12.2015
vrh koulí 2kg 11.31 h Praha - Strahov 14.01.2017
vrh koulí 2kg 12.02 Bílina 30.09.2017
vrh koulí 3kg 13.38 Bílina 15.06.2019
vrh koulí 3kg 12.40 h Praha - Stromovka 14.12.2019
vrh koulí 4kg 10.50 Bílina 04.07.2020
hod diskem 0,75kg 30.53 Bílina 15.06.2019
hod diskem 1kg 32.56 Most 19.09.2020
hod kladivem 3kg 45.28 Most 19.09.2020
hod kladivem 4kg 35.91 Bílina 04.07.2020
hod oštěpem 400g 26.66 Bílina 17.06.2017
hod oštěpem 500g 27.70 Děčín 05.06.2019
hod kriketovým míčkem 43.94 Bílina 25.05.2017
pohár rozhlasu 1268 Most - Velebudice 13.05.2019
hod plným míčem 1kg 06.61 h Jablonec nad Nisou 16.03.2013
středoškolský pohár 1130 Městský stadion Krupka 26.09.2019
čtyřboj 1263 h Jablonec nad Nisou 16.03.2013
čtyřboj 0735 Bílina 26.04.2014
vrhačský trojboj 1600 Most 19.09.2020
vrhačský čtyřboj 2199 Most 19.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 12.15 h Praha - Strahov 09.02.2020
vrh koulí 3kg 12.82 Děčín 12.09.2020
vrh koulí 4kg 10.50 Bílina 04.07.2020
hod diskem 1kg 32.56 Most 19.09.2020
hod kladivem 3kg 45.28 Most 19.09.2020
hod kladivem 4kg 35.91 Bílina 04.07.2020
hod oštěpem 500g 26.10 Most 01.06.2020
vrhačský trojboj 1600 Most 19.09.2020
vrhačský čtyřboj 2199 Most 19.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Vrhačský čtyřboj AK Most - oddílové závody (AK Most) vrhačský čtyřboj/Dky Most 2199
19.09.2020 Vrhačský čtyřboj AK Most - oddílové závody (AK Most) vrhačský trojboj/Dky Most 1600
19.09.2020 Vrhačský čtyřboj AK Most - oddílové závody (AK Most) hod diskem 1kg/Dky Most 32.56
19.09.2020 Vrhačský čtyřboj AK Most - oddílové závody (AK Most) hod oštěpem 500g/Dky Most 25.32
19.09.2020 Vrhačský čtyřboj AK Most - oddílové závody (AK Most) vrh koulí 3kg/Dky Most 12.60
19.09.2020 Vrhačský čtyřboj AK Most - oddílové závody (AK Most) hod kladivem 3kg/Dky Most 45.28
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) vrh koulí 3kg/Dky Děčín 12.82
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) hod diskem 1kg/Dky Děčín 25.69
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 14 Ostrava - Vítkovice 11.08
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky 9 Ostrava - Vítkovice 42.86
30.08.2020 Krajský vrhačský pohár mládeže Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F Ústí nad Labem 11.89
30.08.2020 Krajský vrhačský pohár mládeže Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) hod kladivem 3kg/Dky/F Ústí nad Labem 43.48
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) vrh koulí 4kg/Ž 9 Turnov 09.74
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod diskem 1kg/Ž 6 Turnov 29.57
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod kladivem 4kg/Ž 11 Turnov 29.86
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 10 Liberec 24.06
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 8 Liberec 34.77
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 7 Liberec 09.39
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod diskem 1kg/Ž 10 Bílina 27.83
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod kladivem 4kg/Ž Bílina 35.91
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) vrh koulí 4kg/Ž 5 Bílina 10.50
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) vrh koulí 4kg/Ž 5 Bílina 10.13
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) hod kladivem 4kg/Ž 5 Bílina 33.94
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) hod diskem 1kg/Ž Bílina NM
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) hod kladivem 3kg/Dky Děčín 38.62
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) vrh koulí 3kg/Dky Děčín 12.38
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) hod diskem 1kg/Dky Děčín 28.79
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) hod kladivem 3kg/Dky Ústí nad Labem 38.37
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) vrh koulí 3kg/Dky Ústí nad Labem 12.19
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Dky/F 9 Bílina 22.93
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Dky/F Bílina 11.62
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Most (AK Most) hod oštěpem 500g/Dky/F Most 26.10
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Most (AK Most) hod kladivem 3kg/Dky/F Most 44.00
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) vrh koulí 3kg/Dky/F Most 12.15
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) hod kladivem 3kg/Dky/F Most 43.97
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/Ž/R07 Praha - Strahov DNS
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Strahov 12.15