Karta atleta

Export do excelu
  • Sára Strapková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér: Nechvátal Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
60 m 08.62 Bílina 15.06.2019
100 m 13.50 Rumburk 22.06.2019
150 m 20.90 h Praha - Stromovka 17.02.2019
150 m 20.75 Bílina 15.06.2019
200 m 29.04 h Praha - Strahov 09.02.2020
200 m 28.65 Bílina 28.06.2020
300 m 47.04 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
300 m 43.69 Bílina 15.06.2019
400 m 68.24 h Praha - Strahov 27.01.2019
400 m 64.38 Bílina 18.05.2019
skok daleký 3.39 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
skok daleký 3.98 Bílina 21.04.2018
vrh koulí 2kg 07.30 Bílina 21.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.72 h Praha - Strahov 09.02.2020
100 m 13.96 Děčín 21.06.2020
200 m 29.04 h Praha - Strahov 09.02.2020
200 m 28.65 Bílina 28.06.2020
400 m 69.21 h Praha - Strahov 25.01.2020
400 m 66.63 Bílina 04.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/Ž/B02 6 Liberec 67.61
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/Ž/B02 5 Bílina 67.43
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 400 m/Ž/B02 3 Bílina 66.80
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 200 m/Ž/B04 3 Bílina 28.65
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 100 m/Dky/R03 4 Děčín 13.96
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 400 m/Dky/B02 1 Děčín 67.95
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 400 m/Dky/B01 4 Ústí nad Labem 68.08
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 100 m/Dky/B02 Ústí nad Labem DQ
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 200 m/Dky/B03 1 Ústí nad Labem 28.93
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/B04 1 Bílina 14.09
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 200 m/Dky/B03 3 Bílina 29.28
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 400 m/Dky/B01 5 Bílina 66.63
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/Ž/R06 3 Praha - Strahov 08.72
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/Ž/B09 4 Praha - Strahov 29.04
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Dky/R02 MS Praha - Strahov 08.91
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 400 m/Dky/B02 MS Praha - Strahov 69.21