Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Sajtlová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Sokol Lukáš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.07 Stříbro 01.06.2019
60 m 08.02 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m 13.03 Písek 25.05.2019
150 m 19.60 Stříbro 01.06.2019
150 m 19.71 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 26.40 h Praha - Stromovka 02.02.2020
300 m 45.59 Stříbro 11.05.2017
300 m 43.16 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 2:58.43 Praha - Juliska 06.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.32 h Praha-Stromovka 03.02.2016
skok vysoký 1.36 Stříbro 21.05.2016
skok daleký 5.28 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
skok daleký 5.45 h Praha - Stromovka 19.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.02 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
150 m 19.71 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 26.40 h Praha - Stromovka 02.02.2020
300 m 43.16 h Praha - Strahov 10.01.2020
skok daleký 5.45 h Praha - Stromovka 19.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R2 7 Ostrava - Vítkovice 08.02
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 15 Ostrava - Vítkovice 5.15
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B02 MS Praha - Stromovka 26.40
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R06 MS Praha - Stromovka 08.18
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) skok daleký/Dky MS Praha - Stromovka 5.34
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 200 m/Dky/B02 MS Praha - Stromovka 26.54
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Dky/R01 1 Praha - Stromovka 08.13
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Dky/F Praha - Stromovka 08.06
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 200 m/Dky/B01 4 Praha - Stromovka 26.87
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) skok daleký/Dky Praha - Stromovka 5.45
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Ž/B9 2 Praha - Strahov 43.16
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B9 3 Praha - Strahov 19.71