Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Hašková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Šroubek Vlastimil
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.85 h Praha - Strahov 15.12.2018
60 m 08.92 Plzeň - Skvrňany 22.05.2019
100 m 13.87 České Budějovice 30.08.2020
150 m 21.08 h Praha - Strahov 15.12.2018
150 m 21.43 Stříbro 01.06.2019
200 m 28.89 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 28.30 Plzeň 20.06.2020
300 m 47.88 h Praha - Stromovka 17.02.2019
300 m 46.27 Stříbro 23.05.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 11.89 h Plzeň 27.01.2019
skok daleký 4.08 h Plzeň 27.01.2019
vrh koulí 3kg 07.87 Plzeň 18.08.2020
hod diskem 1kg 21.74 České Budějovice 30.08.2020
hod kladivem 3kg 20.75 Jablonec nad Nisou 15.09.2018
hod oštěpem 500g 16.16 Klatovy 14.06.2018
pohár rozhlasu 0587 Plzeň - Skvrňany 22.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.91 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 13.87 České Budějovice 30.08.2020
200 m 28.89 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 28.30 Plzeň 20.06.2020
300 m 46.27 Stříbro 23.05.2020
vrh koulí 3kg 07.87 Plzeň 18.08.2020
hod diskem 1kg 21.74 České Budějovice 30.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 1kg/Dky 16 Jablonec nad Nisou 20.78
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R01 6 České Budějovice 13.87
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) hod diskem 1kg/Ž 5 České Budějovice 21.74
18.08.2020 4. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK ŠKODA Plze) vrh koulí 3kg/Dky Plzeň 07.87
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/B02 Pacov DNS
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 100 m/Jky/R02 4 Karlovy Vary 13.98
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 100 m/Jky/FB Karlovy Vary 13.91
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 200 m/Jky/B02 3 Karlovy Vary 28.71
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž MS Plzeň 28.30
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň I (AK Škoda Plzeň) 300 m/Ž Plzeň DNS
30.05.2020 3. mítink Plzeňského kraje (TJ Sušice ) 100 m/Ž/B02 5 Sušice 14.12
30.05.2020 3. mítink Plzeňského kraje (TJ Sušice ) 200 m/Ž/B02 3 Sušice 28.70
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) 200 m/Ž/B02 5 Plzeň 28.04
23.05.2020 2. mítink Plzeňského kraje (TJ Baník Stříbro ) 100 m/Ž/B02 3 Stříbro 13.89
23.05.2020 2. mítink Plzeňského kraje (TJ Baník Stříbro ) 300 m/Ž/B03 2 Stříbro 46.27
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 400 m/Ž/B07 Praha - Strahov DNF
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Dky/R04 5 Praha - Stromovka 08.91
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 200 m/Dky/B07 3 Praha - Stromovka 28.89