Karta atleta

Export do excelu
  • Zuzana Kubíčková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Veselá Tereza
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.86 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m 08.76 Kolín 08.05.2019
100 m 13.73 Kolín 29.08.2020
150 m 22.52 h Praha-Strahov 14.01.2018
150 m 21.56 Stará Boleslav 05.10.2019
200 m 28.37 Vlašim 06.06.2020
300 m 45.86 h Praha - Strahov 08.12.2018
300 m 44.22 Stará Boleslav 30.08.2020
400 m 63.26 h Praha - Strahov 09.02.2020
400 m 62.53 Kolín 29.08.2020
600 m 1:52.84 Kolín 01.05.2018
800 m 2:27.68 h Praha - Stromovka 21.01.2020
800 m 2:24.99 Kladno 27.06.2020
1000 m 3:33.93 Stará Boleslav 22.08.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.14 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.12 Stará Boleslav 21.08.2019
200 m překážek (0.76) 31.57 Kolín 14.06.2019
300 m překážek (0.76) 47.36 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
400 m překážek (0.76) 68.06 Mladá Boleslav 04.07.2020
skok vysoký 1.19 Stará Boleslav 05.10.2019
skok daleký 3.87 Stará Boleslav 22.08.2018
vrh koulí 3kg 05.71 Stará Boleslav 05.10.2019
hod oštěpem 500g 10.90 Stará Boleslav 06.10.2019
pohár rozhlasu 1235 Nymburk 15.05.2019
sedmiboj [Zky] 2718 Stará Boleslav 06.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.73 Kolín 29.08.2020
200 m 28.37 Vlašim 06.06.2020
300 m 44.22 Stará Boleslav 30.08.2020
400 m 63.26 h Praha - Strahov 09.02.2020
400 m 62.53 Kolín 29.08.2020
800 m 2:27.68 h Praha - Stromovka 21.01.2020
800 m 2:24.99 Kladno 27.06.2020
300 m překážek (0.76) 47.36 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
400 m překážek (0.76) 68.06 Mladá Boleslav 04.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/U23Z/R2 Jablonec nad Nisou DNS
16.09.2020 3. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 400 m/Dky Stará Boleslav 63.56
09.09.2020 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 400 m překážek (0.76)/Ž 4 Stará Boleslav 68.63
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/R2 6 Ostrava - Vítkovice 47.36
30.08.2020 Zahajovací závody - Slavnostní otevření nově zrekonstruované dráhy (Atletika Stará Boleslav) 300 m/Ž 4 Stará Boleslav 44.22
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/R01 4 Kolín 13.73
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Jky/B02 3 Kolín 62.53
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Ž/B02 3 Kolín 2:29.19
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B03 4 Kolín 64.83
16.08.2020 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) 300 m překážek (0.76)/Dky Třebíč 47.50
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž 8 Jablonec nad Nisou 2:27.31
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 5 Jablonec nad Nisou 73.98
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek (0.76)/Dky 5 Kolín 48.36
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 2 Mladá Boleslav 68.06
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 800 m/Jky Kladno 2:24.99
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 400 m/Jky/B02 4 Kladno 65.43
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.76)/Jky Kladno DNS
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 800 m/Dky 4 Kladno 2:27.99
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 2 Kladno 48.89
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 400 m překážek (0.76)/Jky/B02 2 Vlašim 68.56
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Jky/B03 2 Vlašim 28.37
29.05.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B04 2 Praha - Eden 45.55
29.05.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B07 2 Praha - Eden 20.66
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/R3 7 Ostrava - Vítkovice 2:28.77
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 400 m/Ž/B08 MS Praha - Strahov 63.26
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/B01 MS Praha - Stromovka 2:29.95
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Ž/B2 1 Praha - Stromovka 2:27.68
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dky/B01 5 Praha - Strahov 2:27.84