Karta atleta

Export do excelu
  • Nikol Balcarová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Fic Jaroslav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.20 Praha - Děkanka 20.06.2017
60 m 08.98 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 22.59 h Praha-Stromovka 07.02.2018
150 m 22.42 Praha - Juliska 12.10.2019
300 m 49.02 h Praha - Strahov 20.01.2018
600 m 1:58.69 Praha - Jeseniova 01.06.2017
800 m 2:39.77 Praha - Juliska 05.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.94 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 11.45 h Praha-Juliska 18.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 18.19 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.29 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 3.58 h Praha-Juliska 18.01.2018
skok daleký 4.23 Praha - Juliska 13.10.2019
vrh koulí 2kg 07.93 h Praha - Stromovka 01.02.2017
vrh koulí 2kg 08.30 Praha - Kotlářka 07.06.2017
vrh koulí 3kg 11.86 h Ostrava 06.03.2021
vrh koulí 3kg 13.27 Jablonec nad Nisou 02.06.2021
vrh koulí 4kg 10.07 České Budějovice 04.07.2020
hod diskem 0,75kg 27.74 Praha - Přátelství 19.06.2019
hod diskem 1kg 31.38 Praha - Vinohrady 21.05.2021
hod kladivem 3kg 37.26 Praha - Děkanka 21.06.2020
hod kladivem 4kg 29.51 Praha 02.06.2021
hod oštěpem 500g 30.23 Praha - Juliska 13.10.2019
hod kriketovým míčkem 47.94 Praha - Eden 21.09.2017
pětiboj 2007 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
sedmiboj [Zky] 3245 Praha - Juliska 13.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 11.54 h Praha - Strahov 09.02.2020
vrh koulí 3kg 12.37 Ústí nad Labem 30.08.2020
vrh koulí 4kg 10.07 České Budějovice 04.07.2020
hod diskem 1kg 31.11 Praha - Vinohrady 03.06.2020
hod kladivem 3kg 37.26 Praha - Děkanka 21.06.2020
hod kladivem 4kg 25.64 České Budějovice 04.07.2020
hod oštěpem 500g 29.35 Praha - Přátelství 27.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 1kg/Dky 11 Jablonec nad Nisou 26.81
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod kladivem 3kg/Dky 11 Jablonec nad Nisou 35.53
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 5 Jablonec nad Nisou 12.19
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1kg/Dky 8 Třebíč 26.70
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kladivem 3kg/Dky 10 Třebíč 34.75
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Dky 6 Třebíč 11.69
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 9 Ostrava - Vítkovice 11.62
30.08.2020 Krajský vrhačský pohár mládeže Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F Ústí nad Labem 12.37
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) hod oštěpem 500g/Dky 4 Praha - Přátelství 29.35
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Přátelství 11.94
26.08.2020 Kladivo pro II. kolo MPD dorostu a juniorů (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Dky Praha - Děkanka 29.66
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Ž 12 Praha - Děkanka 25.40
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Ž 11 Praha - Děkanka 09.92
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) hod diskem 1kg/Dky 4 Praha - Juliska 28.36
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Dky 7 Praha - Juliska 26.57
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 4kg/Ž 9 České Budějovice 10.07
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) hod kladivem 4kg/Ž 11 České Budějovice 25.64
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) hod diskem 1kg/Ž 9 České Budějovice 29.60
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Dky/F Praha - Děkanka 37.26
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Dky/F 5 Praha - Děkanka 11.29
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Dky/F Praha - Děkanka 28.62
10.06.2020 VZ USK Praha staršího žactva (pro vybrané oddíly) (USK Praha) vrh koulí 3kg/Žky MS Praha - Přátelství 11.08
10.06.2020 VZ USK Praha staršího žactva (pro vybrané oddíly) (USK Praha) hod diskem 1kg/Dky MS Praha - Přátelství 27.73
08.06.2020 VZ v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Dky/F 4 Praha - Vinohrady 31.61
08.06.2020 VZ v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Dky/F Praha - Vinohrady 29.68
03.06.2020 VZ v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Dky Praha - Vinohrady 31.11
03.06.2020 VZ v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Dky Praha - Vinohrady 30.69
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - VZ žactva ve skocích + vrhačské závody mládeže (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Dky/F Praha - Vinohrady 31.99
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - VZ žactva ve skocích + vrhačské závody mládeže (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Dky/F Praha - Vinohrady 29.93
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Stromovka 10.54
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) vrh koulí 3kg/Dky MS Praha - Strahov 11.54
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 9 Praha - Stromovka 10.80
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 6 Praha - Stromovka 10.26
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 3kg/Dky MS Praha - Strahov 10.65
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Stromovka 10.52
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) vrh koulí 3kg/Dky MS Praha - Stromovka 10.32
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky 4 Praha - Strahov 11.11