Karta atleta

Export do excelu
  • Daniela Bártová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Lindovský Vladimír
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.02 Brno 26.06.2017
60 m 08.22 h Ostrava 21.01.2018
150 m 20.28 Opava 11.05.2017
150 m 19.84 h Ostrava 21.01.2018
800 m 3:27.08 Ostrava - Poruba 23.04.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.39 Ostrava - Poruba 23.04.2016
skok daleký 3.50 h Ostrava 17.01.2016
skok daleký 3.93 Bielsko - Biala 18.06.2016
vrh koulí 2kg 12.87 Frýdek-Místek 13.06.2017
vrh koulí 2kg 12.22 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 3kg 11.75 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
vrh koulí 3kg 12.01 Olomouc 02.08.2020
vrh koulí 4kg 10.45 Šumperk 05.07.2020
hod diskem 0,75kg 30.54 Frýdek-Místek 25.09.2019
hod diskem 1kg 26.58 Třinec 29.08.2020
hod kladivem 3kg 51.64 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
hod kladivem 4kg 39.96 Třinec 23.08.2020
hod kriketovým míčkem 23.26 Frýdek-Místek 01.10.2015
pohár rozhlasu 2216 Opava 29.05.2018
pětiboj 1278 Ostrava - Poruba 23.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 11.75 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
vrh koulí 3kg 12.01 Olomouc 02.08.2020
vrh koulí 4kg 10.45 Šumperk 05.07.2020
hod diskem 1kg 26.58 Třinec 29.08.2020
hod kladivem 3kg 51.64 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
hod kladivem 4kg 39.96 Třinec 23.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 1kg/Dky 14 Jablonec nad Nisou 24.28
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Jablonec nad Nisou NM
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 15 Jablonec nad Nisou 10.36
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky 4 Ostrava - Vítkovice 51.64
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Dky 8 Třinec 26.58
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 3kg/Dky Třinec 48.02
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Dky Třinec 10.96
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 46.89
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) hod diskem 1kg/Dky 5 Ostrava - Vítkovice 20.35
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice NM
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Ž 4 Třinec 09.57
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Ž 6 Třinec 25.78
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 4kg/Ž Třinec 39.96
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Dky 5 Olomouc 12.01
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) hod kladivem 3kg/Dky Olomouc 49.85
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 3kg/Dky Vyškov 11.23
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod kladivem 3kg/Dky Vyškov NM
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Šumperk 10.45
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž Šumperk 39.36
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 3kg/Dky/F Třinec 46.19
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Dky/F 4 Třinec 10.62
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) hod kladivem 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 50.17
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 11.29
01.06.2020 Spolu na startu ve Vítkovicích (SSK Vítkovice) hod diskem 1kg/Dky Ostrava 25.60
01.06.2020 Spolu na startu ve Vítkovicích (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava 11.30
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 46.22
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 10.98
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 13 Ostrava - Vítkovice 11.24
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 11.26
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 11.75
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 11.56
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 5 Ostrava - Vítkovice 10.56