Karta atleta

Export do excelu
  • Barbara Kostková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Bahenský Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.36 h Praha - Strahov 10.02.2018
60 m 08.80 Tábor 01.05.2019
150 m 23.25 h Praha - Strahov 10.02.2018
150 m 21.56 Tábor 11.05.2019
300 m 50.11 Nová Včelnice 12.05.2018
800 m 2:41.42 h Praha - Strahov 19.01.2019
800 m 2:28.75 Praha - Eden 26.09.2020
1000 m 3:46.15 České Budějovice 29.04.2017
1500 m 5:16.43 h Praha - Strahov 09.02.2020
1500 m 5:05.76 České Budějovice 30.08.2020
3000 m 11:24.73 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
3000 m 11:35.09 h Ostrava 06.03.2021
1500 m překážek 5:59.28 Kolín 21.09.2019
2000 m překážek (0.76) 7:43.21 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
skok vysoký 1.23 Jindřichův Hradec 14.05.2017
skok daleký 3.91 České Budějovice 02.05.2018
vrh koulí 3kg 06.02 České Budějovice 08.10.2018
hod oštěpem 500g 20.14 České Budějovice 08.10.2018
hod kriketovým míčkem 36.29 České Budějovice 08.10.2018
pohár rozhlasu 1610 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2019
čtyřboj 1083 České Budějovice 27.09.2017
chůze dráha 2000 m 17:47.01 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:28.75 Praha - Eden 26.09.2020
1500 m 5:16.43 h Praha - Strahov 09.02.2020
1500 m 5:05.76 České Budějovice 30.08.2020
3000 m 11:24.73 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
2000 m překážek (0.76) 7:43.21 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Dky 19 Praha - Běchovice 12:13
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky 4 Praha - Eden 2:28.75
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dky 16 Ostrava - Vítkovice 11:24.73
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m překážek (0.76)/Dky 6 Ostrava - Vítkovice 7:43.21
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Dky 4 České Budějovice 5:05.76
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 3000 m/Ž 10 Praha - Děkanka 11:28.53
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 1500 m/Dky 5 Domažlice 5:06.93
01.08.2020 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Běh do vrchu/Jky 11 Bělá pod Pradědem, Domašov-Šerák 0:48:19
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 1500 m/Ž 12 Domažlice 5:08.82
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Ž 12 České Budějovice 5:12.47
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 2000 m překážek (0.76)/Dky Karlovy Vary 8:18.71
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Žky MS České Budějovice 5:16.08
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen a KP 5000m mužů (TJ Nová Včelnice) 3000 m/Ž/F MS Nová Včelnice 11:52.31
31.05.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Ž/F České Budějovice 2:29.14
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 1500 m/Ž/B01 MS Praha - Strahov 5:16.43
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Dky/F MS Praha - Stromovka 5:19.49
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 1500 m/Dky/F MS Praha - Strahov 5:19.36