Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Nekorancová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Slívová Martina
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.89 h Otrokovice 30.01.2019
100 m 14.76 Otrokovice 19.05.2020
150 m 22.68 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 51.40 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
300 m 50.37 Brno 11.09.2019
800 m 2:44.30 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
800 m 2:40.42 Znojmo 26.05.2019
1500 m 5:39.19 Brno 10.09.2019
2000 m překážek (0.76) 9:01.28 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
skok vysoký 1.22 h Otrokovice 06.01.2019
skok daleký 4.13 h Otrokovice 30.01.2019
skok daleký 3.92 Otrokovice 19.05.2020
trojskok 07.62 Otrokovice 19.05.2020
vrh koulí 3kg 05.95 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1kg 11.03 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 500g 15.55 Otrokovice 11.05.2020
pohár rozhlasu 0730 Otrokovice 07.05.2019
vrhačský trojboj 0596 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.76 Otrokovice 19.05.2020
800 m 2:55.00 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
800 m 2:41.98 Otrokovice 01.06.2020
1500 m 5:39.39 Znojmo 23.08.2020
2000 m překážek (0.76) 9:01.28 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
skok daleký 3.92 Otrokovice 19.05.2020
trojskok 07.62 Otrokovice 19.05.2020
vrh koulí 3kg 05.95 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1kg 11.03 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 500g 15.55 Otrokovice 11.05.2020
vrhačský trojboj 0596 Otrokovice 11.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Dky 9 Břeclav 6:11.69
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m překážek (0.76)/Dky 17 Ostrava - Vítkovice 9:01.28
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 2000 m překážek (0.76)/Dky Třinec 9:09.81
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/Ž 10 Znojmo 5:39.39
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Ž 8 Břeclav 5:55.06
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1500 m/Ž/F 9 Vyškov 5:53.82
20.06.2020 Krajský pohár jednotlivců dorosteneckých a juniorských kategorií (Atletika Holešov, z.s.) 800 m/Jky 5 Holešov 2:45.51
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Ž Otrokovice 2:41.98
27.05.2020 Krajský přebor - 100 m přek, 110 m přek, 400 m, 800 m, 1500 m, výška (jen ZL-KAS) (AK Zlín) 1500 m/Dky Zlín 5:58.04
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Ž 4 Otrokovice 07.62
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dky Otrokovice 3.92
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m/Dky/B02 2 Otrokovice 14.76
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1kg/Dky 8 Otrokovice 11.03
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 3kg/Dky 8 Otrokovice 05.95
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 500g/Dky 6 Otrokovice 15.55
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/Dky 4 Otrokovice 0596
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/F 16 Ostrava - Vítkovice 2:55.00