Karta atleta

Export do excelu
  • Jitka Maršálková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Couf Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.03 České Budějovice 31.05.2015
60 m 08.09 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
60 m 08.11 h Praha - Strahov 19.01.2019
100 m 13.07 Písek 25.05.2019
150 m 19.92 h Praha - Stromovka 24.02.2018
150 m 19.71 Nová Včelnice 05.05.2018
200 m 27.24 Stará Boleslav 25.08.2018
200 m 26.98 h Praha - Stromovka 02.02.2020
300 m 42.43 Jihlava 17.06.2018
300 m 43.16 h Praha - Strahov 26.01.2019
400 m 61.10 Pacov 30.06.2018
600 m 2:18.55 České Budějovice 27.09.2015
800 m 2:33.63 h Praha - Stromovka 09.02.2018
800 m 2:30.20 Kolín 02.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.68 h Praha - Strahov 12.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.23 Nová Včelnice 17.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.11 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.07 Tábor 01.05.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 15.80 Nová Včelnice 05.07.2020
200 m překážek (0.76) 30.93 Tábor 11.05.2019
skok vysoký 1.57 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2019
skok vysoký 1.55 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok daleký 5.31 Písek 25.05.2019
skok daleký 5.20 h Praha - Stromovka 14.12.2019
vrh koulí 2kg 08.90 h Praha - Strahov 12.02.2017
vrh koulí 2kg 10.68 Nová Včelnice 17.09.2017
vrh koulí 3kg 11.80 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
vrh koulí 3kg 12.25 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
vrh koulí 4kg 09.78 Nová Včelnice 14.06.2020
hod diskem 0,75kg 28.77 Karlovy Vary 14.09.2019
hod diskem 1kg 24.37 Nová Včelnice 14.06.2020
hod oštěpem 400g 22.79 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
hod oštěpem 500g 35.40 Karlovy Vary 27.06.2020
hod oštěpem 600g 30.05 Domažlice 18.07.2020
hod kriketovým míčkem 35.59 Plzeň 17.06.2017
pohár rozhlasu 1240 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2019
hod plným míčem 1kg 06.48 Nová Včelnice 23.05.2015
pětiboj 2501 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
pětiboj hala [Zky] 3325 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj [Zky] 4506 Nová Včelnice 04.05.2019
čtyřboj 1539 České Budějovice 03.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.52 České Budějovice 31.07.2020
150 m 20.24 České Budějovice 31.05.2020
200 m 26.98 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 27.71 Nová Včelnice 05.07.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 15.80 Nová Včelnice 05.07.2020
skok vysoký 1.55 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok vysoký 1.57 Karlovy Vary 27.06.2020
skok daleký 5.14 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok daleký 5.21 České Budějovice 31.05.2020
vrh koulí 3kg 12.25 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
vrh koulí 3kg 11.63 Liberec 10.07.2020
vrh koulí 4kg 09.78 Nová Včelnice 14.06.2020
hod diskem 1kg 24.37 Nová Včelnice 14.06.2020
hod oštěpem 500g 35.40 Karlovy Vary 27.06.2020
hod oštěpem 600g 30.05 Domažlice 18.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.07.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 3kg/Dky České Budějovice 10.56
31.07.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 100 m/Ž/B01 3 České Budějovice 13.52
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) hod oštěpem 600g/Ž 11 Domažlice 30.05
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) skok vysoký/Ž 9 Domažlice 1.53
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) vrh koulí 4kg/Ž 13 Domažlice 09.39
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Dky Liberec DNF
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 Liberec DNF
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Liberec 30.34
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Liberec 11.63
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Dky 4 Liberec 4.93
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok vysoký/Dky 4 Liberec 1.55
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) sedmiboj [Dky]/Dky Liberec DNF
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) sedmiboj [Dky]/Dky Nová Včelnice DNF
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 800 m/Dky Nová Včelnice DNS
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) hod oštěpem 500g/Dky Nová Včelnice 31.65
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 3kg/Dky Nová Včelnice 11.50
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Dky Nová Včelnice NM
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) skok vysoký/Dky Nová Včelnice 1.51
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B03 3 Nová Včelnice 15.80
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 200 m/Dky/B03 2 Nová Včelnice 27.71
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) skok vysoký/Dky Karlovy Vary 1.57
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) hod oštěpem 500g/Dky 4 Karlovy Vary 35.40
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 3 Karlovy Vary 16.01
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen a KP 5000m mužů (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 4kg/Ž/F MS Nová Včelnice 09.78
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen a KP 5000m mužů (TJ Nová Včelnice) hod diskem 1kg/Ž/F MS Nová Včelnice 24.37
31.05.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Ž/B01 2 České Budějovice 20.24
31.05.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Ž/F České Budějovice 5.21
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 8 Ostrava - Vítkovice 12.25
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky MS Praha - Stromovka 11.00
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B02 MS Praha - Stromovka 26.98
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Dky Praha - Strahov 5.14
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Strahov 11.78
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok vysoký/Dky Praha - Strahov 1.55