Karta atleta

Export do excelu
  • Wiliam Hřib
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Brázdil Jiří
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.68 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
60 m 07.78 Uherské Hradiště 30.08.2020
150 m 20.02 Otrokovice 13.09.2018
150 m 18.17 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
200 m 26.37 Uherské Hradiště 16.05.2020
800 m 2:57.36 Zlín 19.09.2018
60 m překážek (0.76) 10.52 Zlín 19.09.2018
100 m překážek (0.84) 15.86 Zlín 24.06.2020
skok vysoký 1.79 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
skok vysoký 1.76 Břeclav 27.09.2020
skok daleký 5.89 h Praha - Stromovka 29.02.2020
skok daleký 6.35 Břeclav 22.08.2020
hod kriketovým míčkem 35.35 Zlín 19.09.2018
hod plným míčem 2kg 09.66 h Uherské Hradiště 21.12.2018
pětiboj 1667 Zlín 19.09.2018
sprintérský trojboj 1693 Uherské Hradiště 28.05.2020
30 m 04.48 h Uherské Hradiště 21.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.78 Uherské Hradiště 30.08.2020
150 m 18.17 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
200 m 26.37 Uherské Hradiště 16.05.2020
100 m překážek (0.84) 15.86 Zlín 24.06.2020
skok vysoký 1.79 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
skok vysoký 1.76 Břeclav 27.09.2020
skok daleký 5.89 h Praha - Stromovka 29.02.2020
skok daleký 6.35 Břeclav 22.08.2020
sprintérský trojboj 1693 Uherské Hradiště 28.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žci Břeclav 1.76
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žci Břeclav 6.10
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci 11 Třinec 1.75
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žci 10 Třinec 5.86
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žci Frýdek-Místek 6.24
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žci Frýdek-Místek 1.70
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 5 Frýdek-Místek 15.96
03.09.2020 III. kolo družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Žci Uherské Hradiště 1.75
03.09.2020 III. kolo družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Žci Uherské Hradiště 6.27
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/R02 2 Uherské Hradiště 07.78
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Žci 8 Uherské Hradiště 5.95
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/FA 8 Uherské Hradiště 07.87
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Žci 6 Uherské Hradiště 1.69
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M 11 Břeclav 6.35
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/M 13 Břeclav 1.69
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/M 14 Uherské Hradiště 1.64
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/M 19 Uherské Hradiště 5.64
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok vysoký/M Olomouc NM
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok daleký/M 17 Olomouc 5.92
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) skok daleký/Žci 5 Zlín 5.84
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) skok vysoký/Žci Zlín 1.73
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 3 Zlín 15.86
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Žci 5 Uherské Hradiště 5.34
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Žci Uherské Hradiště 1.75
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Žci Uherské Hradiště 16.41
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uherské Hradiště (AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště) skok vysoký/M Uherské Hradiště 1.75
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uherské Hradiště (AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště) skok daleký/M Uherské Hradiště 5.64
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/B01 3 Uherské Hradiště 07.69
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) sprintérský trojboj/M 15 Uherské Hradiště 1693
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m/M/B03 5 Uherské Hradiště 12.47
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/M/B02 6 Uherské Hradiště 26.60
16.05.2020 Oddílové přebory Slovácké Slávie Uherské Hradiště (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/M 4 Uherské Hradiště 26.37
16.05.2020 Oddílové přebory Slovácké Slávie Uherské Hradiště (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Mix Uherské Hradiště 5.83
16.05.2020 Oddílové přebory Slovácké Slávie Uherské Hradiště (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/M/B01 3 Uherské Hradiště 07.95
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci 9 Praha - Stromovka 1.74
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 6 Praha - Stromovka 5.89
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci/F Otrokovice 5.67
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žci/R03 2 Otrokovice 05.12
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žci/FA Otrokovice 05.05
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žci/F Otrokovice 1.79
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci Ostrava - Vítkovice 1.79
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci 6 Ostrava - Vítkovice 5.79
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žci Ostrava - Vítkovice 1.78
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žci 4 Ostrava - Vítkovice 5.86
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žci/B02 1 Ostrava - Vítkovice 18.17
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žci/S01 3 Olomouc 5.76
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žci Olomouc 1.75
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci Otrokovice 5.68
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žci Otrokovice 1.78