Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Ebert
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: Horák Lukáš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.75 Ústí nad Labem 17.05.2020
100 m 12.43 Ústí nad Labem 24.05.2020
150 m 19.62 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
150 m 18.55 Ústí nad Labem 01.06.2020
200 m 25.70 h Praha - Strahov 09.02.2020
200 m 25.54 Bílina 28.06.2020
300 m 42.39 h Dresden 27.11.2019
300 m 39.55 Bílina 04.06.2020
400 m 58.95 h Praha - Strahov 09.02.2020
400 m 56.46 Bílina 28.06.2020
500 m 1:14.1 Ústí nad Labem 24.05.2020
800 m 2:19.68 Ústí nad Labem 01.05.2019
800 m 2:27.02 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
1000 m 3:34.54 h Praha - Stromovka 02.12.2017
1000 m 3:14.86 Ústí nad Labem 15.05.2019
pohár rozhlasu 0526 Ústí nad Labem 15.05.2019
30 m 03.53 h Dresden 27.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.75 Ústí nad Labem 17.05.2020
100 m 12.43 Ústí nad Labem 24.05.2020
150 m 19.62 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
150 m 18.55 Ústí nad Labem 01.06.2020
200 m 25.70 h Praha - Strahov 09.02.2020
200 m 25.54 Bílina 28.06.2020
300 m 39.55 Bílina 04.06.2020
400 m 58.95 h Praha - Strahov 09.02.2020
400 m 56.46 Bílina 28.06.2020
500 m 1:14.1 Ústí nad Labem 24.05.2020
800 m 2:27.02 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
800 m 2:28.93 Ústí nad Labem 31.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 150 m/Žci/B03 5 Bílina 18.96
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 300 m/Žci/B01 5 Bílina 39.80
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 60 m/Žci/B01 7 Děčín 07.91
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 300 m/Žci/B01 1 Děčín 39.65
04.09.2020 Ústecké sprinty IV (Athletic club Ústí nad Labem) 60 m/M/B01 7 Ústí nad Labem 08.00
04.09.2020 Ústecké sprinty IV (Athletic club Ústí nad Labem) 150 m/M/B03 2 Ústí nad Labem 19.12
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/R02 4 Děčín 12.85
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/FB Děčín 12.70
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/M/B02 4 Děčín 25.89
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 200 m/M Ústí nad Labem 25.92
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 100 m/M/B02 2 Ústí nad Labem 12.78
31.07.2020 Ústecké sprinty II (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 200 m/M Ústí nad Labem 25.43
31.07.2020 Ústecké sprinty II (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 800 m/M Ústí nad Labem 2:28.93
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 400 m/M/B03 2 Bílina 56.46
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 200 m/M/B04 3 Bílina 25.54
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 300 m/Žci/B01 2 Děčín 39.92
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žci/R04 2 Děčín 08.07
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 400 m/M/B02 4 Ústí nad Labem 57.72
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 300 m/Žci/B01 3 Ústí nad Labem 40.49
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 150 m/Žci/B02 1 Ústí nad Labem 18.97
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 150 m/Žci/B01 3 Bílina 18.81
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 300 m/Žci/B01 1 Bílina 39.55
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí nad Labem (USK Provod) 60 m/Žci/B01 4 Ústí nad Labem 07.78
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí nad Labem (USK Provod) 150 m/Žci/B01 4 Ústí nad Labem 18.55
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) 500 m/M 6 Ústí nad Labem 1:14.1
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) 100 m/M/B02 1 Ústí nad Labem 12.43
17.05.2020 Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m/M/B02 1 Ústí nad Labem 07.75
17.05.2020 Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 300 m/M/B02 4 Ústí nad Labem 40.00
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B01 3 Praha - Strahov 25.70
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 400 m/M/B05 3 Praha - Strahov 58.95
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 800 m/Žci Jablonec nad Nisou 2:27.02
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žci/B01 2 Jablonec nad Nisou 19.62
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/Dci/B7 3 Chemnitz 26.35
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 400 m/Dci/B2 3 Chemnitz 61.21