Karta atleta

Export do excelu
  • Miroslav Houžvička
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: Matulková Veronika
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.70 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m 07.49 Stříbro 13.06.2020
100 m 11.93 Stříbro 22.08.2020
150 m 18.64 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 18.01 Třinec 20.09.2020
200 m 27.03 h Praha - Stromovka 20.01.2019
200 m 25.41 Stříbro 25.08.2019
300 m 40.63 Domažlice 16.08.2020
600 m 1:59.3 Stříbro 24.09.2018
800 m 2:43.36 Stříbro 23.06.2018
skok vysoký 1.25 Stříbro 25.09.2018
skok vysoký 1.25 h Stříbro 12.12.2018
skok daleký 4.49 h Plzeň 27.01.2019
skok daleký 5.27 Stříbro 22.08.2020
vrh koulí 3kg 07.83 Stříbro 24.09.2018
vrh koulí 4kg 09.60 Stříbro 25.05.2020
hod diskem 1kg 22.40 Stříbro 06.05.2019
hod oštěpem 500g 23.33 Stříbro 26.09.2018
hod oštěpem 600g 28.41 Stříbro 25.05.2020
hod kriketovým míčkem 33.23 Stříbro 23.06.2018
pohár rozhlasu 0967 Plzeň - Skvrňany 22.05.2019
pětiboj 1251 Stříbro 23.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.70 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m 07.49 Stříbro 13.06.2020
100 m 11.93 Stříbro 22.08.2020
150 m 18.64 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 18.01 Třinec 20.09.2020
200 m 25.97 Plzeň 11.07.2020
300 m 40.63 Domažlice 16.08.2020
skok daleký 5.27 Stříbro 22.08.2020
vrh koulí 4kg 09.60 Stříbro 25.05.2020
hod oštěpem 600g 28.41 Stříbro 25.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2020 Běh Bukovem, Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu (AC Falcon Rokycany z.s.) Přespolní běh/Žci 17 Plískov 11:01
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 150 m/Žci/B02 4 Bílina 18.63
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 60 m/Žci/R01 2 Bílina 07.58
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 60 m/Žci/FB Bílina 07.55
23.09.2020 Vrhačské závody I. (TJ Baník Stříbro) hod oštěpem 600g/Žci/S01 1 Stříbro 26.00
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/R1 7 Třinec 07.52
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/R1 6 Třinec 18.01
12.09.2020 3.kolo OMD muži, ženy (Atletclub Nýřany) skok daleký/M/F 11 Nýřany 4.87
12.09.2020 3.kolo OMD muži, ženy (Atletclub Nýřany) 200 m/M/B01 1 Nýřany 24.30
31.08.2020 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci Plzeň 07.61
31.08.2020 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žci Plzeň 18.25
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žci/FA Stříbro 07.61
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) hod oštěpem 600g/Žci 7 Stříbro 27.94
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žci/B01 2 Stříbro 18.08
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žci/R01 1 Stříbro 07.74
22.08.2020 2.kolo OMD muži, ženy (TJ Baník Stříbro) 100 m/M/R01 2 Stříbro 11.93
22.08.2020 2.kolo OMD muži, ženy (TJ Baník Stříbro) skok daleký/M/F 11 Stříbro 5.27
22.08.2020 2.kolo OMD muži, ženy (TJ Baník Stříbro) 100 m/M/FB Stříbro 11.99
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 60 m/Žci/R01 1 Domažlice 07.63
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 60 m/Žci/F Domažlice 07.55
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 300 m/M/B03 6 Domažlice 40.63
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R02 4 Plzeň 12.02
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/FB 4 Plzeň 11.98
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B02 5 Plzeň 25.97
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) 60 m/Žci/FA 4 Klatovy 07.75
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) 300 m/Žci/B01 4 Klatovy 41.79
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) vrh koulí 4kg/Žci 11 Klatovy 08.01
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) 60 m/Žci/R04 2 Klatovy 07.68
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žci/F 3= Stříbro 07.49
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žci/B01 4 Stříbro 18.06
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žci/R05 1 Stříbro 07.57
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) vrh koulí 4kg/Žci 9 Stříbro 08.22
02.06.2020 Klubové závody žactva (AK Škoda Plzeň ) 150 m/Žci/B01 1 Plzeň 17.81
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Stříbro (TJ Baník Stříbro) hod oštěpem 600g/Žci Stříbro 26.18
30.05.2020 3. mítink Plzeňského kraje (TJ Sušice ) 100 m/M/B02 5 Sušice 12.04
29.05.2020 Oddílové veřejné závody – skoky I. (TJ Baník Stříbro spolek ) skok daleký/Žci Stříbro 5.15
25.05.2020 Oddílové veřejné závody – vrhy, hody I. (TJ Baník Stříbro spolek ) vrh koulí 4kg/Žci Stříbro 09.60
25.05.2020 Oddílové veřejné závody – vrhy, hody I. (TJ Baník Stříbro spolek ) hod oštěpem 600g/Žci Stříbro 28.41
23.05.2020 Oddílové veřejné závody žactva – sprinty (TJ Baník Stříbro spolek ) 60 m/Žci/B01 2 Stříbro 07.81
23.05.2020 Oddílové veřejné závody žactva – sprinty (TJ Baník Stříbro spolek ) 150 m/Žci/B01 2 Stříbro 18.31
14.05.2020 Běh do kopce žactva (TJ Baník Stříbro) Běh do vrchu/Žci/B 1 Stříbro 1:26:3
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/F Praha - Stromovka 07.80
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 150 m/Žci/B01 4 Praha - Stromovka 18.64
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/R03 2 Praha - Stromovka 07.95
26.01.2020 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/B01 MS Plzeň 07.84
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m/Žci/B02 MS Praha - Stromovka 07.70
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 150 m/Žci/B02 MS Praha - Stromovka 18.67