Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Marinov
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér: Dubský Petr
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.20 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 07.30 Praha - Eden 05.06.2020
150 m 16.98 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 17.08 Praha - Eden 05.06.2020
200 m 24.53 Děčín 29.09.2019
300 m 37.69 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 36.25 Třinec 20.09.2020
400 m 52.87 Bílina 04.07.2020
800 m 2:19.25 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
800 m 2:16.13 h Praha - Strahov 09.12.2018
60 m překážek (0.76) 10.37 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.84) 09.45 h Praha - Strahov 19.01.2020
200 m překážek (0.76) 30.54 Praha - Juliska 28.05.2019
skok vysoký 1.65 Praha - Radotín 01.06.2020
skok daleký 5.61 h Praha - Strahov 19.01.2020
skok daleký 5.93 Praha - Radotín 01.06.2020
vrh koulí 4kg 09.04 Praha - Jeseniova 04.09.2019
vrh koulí 4kg 10.00 h Praha - Strahov 19.01.2020
hod oštěpem 600g 32.64 Praha - Radotín 13.06.2020
hod kriketovým míčkem 50.10 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
pohár rozhlasu 1047 Praha - Pošepného náměstí 25.04.2019
pětiboj 2325 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.20 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 07.30 Praha - Eden 05.06.2020
150 m 16.98 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 17.08 Praha - Eden 05.06.2020
300 m 37.69 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 36.25 Třinec 20.09.2020
400 m 52.87 Bílina 04.07.2020
60 m překážek (0.84) 09.45 h Praha - Strahov 19.01.2020
skok vysoký 1.65 Praha - Radotín 01.06.2020
skok daleký 5.61 h Praha - Strahov 19.01.2020
skok daleký 5.93 Praha - Radotín 01.06.2020
vrh koulí 4kg 10.00 h Praha - Strahov 19.01.2020
hod oštěpem 600g 32.64 Praha - Radotín 13.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B01 Kolín DNS
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B01 Kolín DNS
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R02 Kolín DNF
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 60 m/Žci/R03 2 Bílina 07.44
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 60 m/Žci/FA Bílina 07.37
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 150 m/Žci/B01 2 Bílina 17.29
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 300 m/Žci/B01 1 Bílina 36.72
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/R3 Třinec DNF
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žci/R2 1 Třinec 36.64
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žci/F Třinec 36.25
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/R01 Praha - Eden DNS
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 Praha - Eden DNS
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Juliska 17.21
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Juliska 07.44
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok daleký/M 13 Bílina 5.82
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B02 3 Bílina 52.87
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R01 1 Praha - Děkanka 07.47
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/FA Praha - Děkanka 07.46
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Děkanka 17.10
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B01 1 Praha - Děkanka 36.70
13.06.2020 Radotínské závody (SC Radotín Praha) 300 m/M/B01 1 Praha - Radotín 36.65
13.06.2020 Radotínské závody (SC Radotín Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha - Radotín 32.64
13.06.2020 Radotínské závody (SC Radotín Praha) 60 m/M/B02 1 Praha - Radotín 07.37
05.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Eden 07.30
05.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Eden 17.08
01.06.2020 SPOLU NA STARTU -Praha - Radotín II (SC Radotín Praha) skok daleký/Žci Praha - Radotín 5.93
01.06.2020 SPOLU NA STARTU -Praha - Radotín II (SC Radotín Praha) skok vysoký/Žci Praha - Radotín 1.65
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/R2 Praha - Stromovka DNS
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/R01 Praha - Stromovka DNS
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B01 Praha - Stromovka DNS
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci/F Praha - Stromovka DNS
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 150 m/Žci/B06 MS Praha - Stromovka 16.98
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Strahov 07.20
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 300 m/Žci/B05 1 Praha - Strahov 37.69
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci/R01 Praha - Strahov DNS
19.01.2020 Dvojutkání Radotín - Stodůlky (SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/M/B01 1 Praha - Strahov 07.36
19.01.2020 Dvojutkání Radotín - Stodůlky (SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok daleký/M/F Praha - Strahov 5.61
19.01.2020 Dvojutkání Radotín - Stodůlky (SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Praha - Strahov 10.00
19.01.2020 Dvojutkání Radotín - Stodůlky (SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B01 1 Praha - Strahov 09.45
19.01.2020 Dvojutkání Radotín - Stodůlky (SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/M/B07 1 Praha - Strahov 07.39
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B01 MS Praha - Strahov 17.17