Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Markivsky
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Slívová Martina
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.49 h Otrokovice 28.11.2019
60 m 08.16 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
60 m 07.92 Frýdek-Místek 13.09.2020
150 m 19.73 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
150 m 19.23 Otrokovice 01.06.2020
300 m 54.15 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
300 m 41.81 Brno 08.09.2020
800 m 2:42.81 Otrokovice 01.06.2020
60 m překážek (0.76) 12.54 Zlín 30.05.2018
100 m překážek (0.84) 20.11 Otrokovice 19.05.2020
skok vysoký 1.32 h Otrokovice 28.11.2019
skok daleký 4.44 h Olomouc 14.02.2020
skok daleký 4.53 Otrokovice 01.06.2020
vrh koulí 4kg 05.76 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1kg 15.73 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 500g 18.18 Otrokovice 13.09.2018
hod oštěpem 600g 19.64 Otrokovice 11.05.2020
hod kriketovým míčkem 33.40 Otrokovice 03.05.2018
pohár rozhlasu 0035 Otrokovice 03.05.2018
pětiboj 0857 Zlín 30.05.2018
sprintérský trojboj 1462 Uherské Hradiště 28.05.2020
vrhačský trojboj 0585 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.16 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
60 m 07.92 Frýdek-Místek 13.09.2020
150 m 19.73 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
150 m 19.23 Otrokovice 01.06.2020
300 m 41.81 Brno 08.09.2020
800 m 2:42.81 Otrokovice 01.06.2020
100 m překážek (0.84) 20.11 Otrokovice 19.05.2020
skok vysoký 1.20 h Otrokovice 09.01.2020
skok daleký 4.44 h Olomouc 14.02.2020
skok daleký 4.53 Otrokovice 01.06.2020
vrh koulí 4kg 05.76 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1kg 15.73 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 600g 19.64 Otrokovice 11.05.2020
sprintérský trojboj 1462 Uherské Hradiště 28.05.2020
vrhačský trojboj 0585 Otrokovice 11.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žci/B02 4 Frýdek-Místek 07.92
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žci/B03 1 Frýdek-Místek 42.13
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žci/R3 3 Brno 07.96
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 300 m/Žci/B5 1 Brno 41.81
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) 300 m/Žci 5 Zlín 42.58
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) 60 m/Žci/FA 4 Zlín 08.07
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) 60 m/Žci/R02 2 Zlín 07.96
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 150 m/Žci 6 Uherské Hradiště 19.54
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/B02 2 Uherské Hradiště 07.91
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci Otrokovice 4.53
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žci/B01 2 Otrokovice 19.23
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žci 4 Otrokovice 2:42.81
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/B01 6 Uherské Hradiště 08.11
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) sprintérský trojboj/M 19 Uherské Hradiště 1462
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m/M/B03 8 Uherské Hradiště 12.95
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/M/B03 5 Uherské Hradiště 26.86
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci 4 Otrokovice 4.49
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m překážek (0.84)/Žci 4 Otrokovice 20.11
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žci Otrokovice 08.20
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1kg/Žci 6 Otrokovice 15.73
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 4kg/Žci 7 Otrokovice 05.76
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 600g/Žci Otrokovice 19.64
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/Žci 4 Otrokovice 0585
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žci 12 Olomouc 4.44
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/R02 2 Olomouc 08.21
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/FB Olomouc 08.24
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci/F 16 Otrokovice 4.07
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žci/R02 3 Otrokovice 05.53
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žci/FB Otrokovice 05.44
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R5 1 Ostrava - Vítkovice 08.16
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B4 5 Ostrava - Vítkovice 19.73
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/FZB Ostrava - Vítkovice 08.20
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/R05 4 Ostrava - Vítkovice 08.27
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žci/B03 2 Ostrava - Vítkovice 20.27
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci 4 Otrokovice 4.24
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žci 6 Otrokovice 1.20