Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Hejda
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.67 h Český Brod 22.02.2020
60 m 08.02 Nymburk 04.10.2020
100 m 12.58 Nymburk 04.10.2020
150 m 19.79 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 20.51 Nymburk 29.09.2019
200 m 27.58 Stará Boleslav 21.04.2019
800 m 2:24.85 Vlašim 26.04.2019
1000 m 3:17.18 h Praha - Strahov 08.12.2018
1000 m 3:07.33 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.84) 10.40 h Český Brod 22.02.2020
100 m překážek (0.84) 17.67 Plzeň 20.06.2020
skok vysoký 1.34 h Český Brod 16.02.2019
skok vysoký 1.29 Karlovy Vary 12.05.2019
skok o tyči 2.25 Plzeň 20.06.2020
skok daleký 5.10 Stará Boleslav 19.05.2019
skok daleký 5.05 h Praha - Strahov 12.01.2020
vrh koulí 3kg 09.48 Sázava 01.09.2018
vrh koulí 4kg 10.99 h Praha - Strahov 12.01.2020
vrh koulí 4kg 12.12 Nymburk 04.10.2020
vrh koulí 5kg 09.48 Sázava 01.09.2018
vrh koulí 7,26kg 06.28 Roztoky 15.09.2019
hod diskem 1kg 38.90 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 500g 18.26 Nymburk 07.10.2018
hod oštěpem 600g 39.86 Český Brod 01.06.2020
hod oštěpem 800g 25.31 Roztoky 15.09.2019
hod kriketovým míčkem 59.26 Čáslav 22.06.2018
čtyřboj 1982 Nymburk 29.09.2019
devítiboj 3753 Plzeň 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.67 h Český Brod 22.02.2020
60 m 08.02 Nymburk 04.10.2020
100 m 12.58 Nymburk 04.10.2020
1000 m 3:07.33 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.84) 10.40 h Český Brod 22.02.2020
100 m překážek (0.84) 17.67 Plzeň 20.06.2020
skok vysoký 1.20 h Říčany 25.01.2020
skok o tyči 2.25 Plzeň 20.06.2020
skok daleký 5.05 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 4.83 Plzeň 21.06.2020
vrh koulí 4kg 10.99 h Praha - Strahov 12.01.2020
vrh koulí 4kg 12.12 Nymburk 04.10.2020
hod diskem 1kg 38.90 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 600g 39.86 Český Brod 01.06.2020
devítiboj 3753 Plzeň 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Nymburk 12.12
04.10.2020 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žci/B02 1 Nymburk 08.02
04.10.2020 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 100 m/Žci/B02 1 Nymburk 12.58
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 9 Beroun 34.97
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Beroun 11.76
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 1kg/Žci 9 Beroun 27.96
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 5 Čáslav 33.44
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 4 Čáslav 11.57
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) hod diskem 1kg/Žci 4 Čáslav 33.51
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Žci 4 Vlašim 11.63
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 600g/Žci 5 Vlašim 36.73
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1kg/Žci Vlašim 34.14
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1kg/Žci Plzeň 38.90
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 4 Plzeň 17.67
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/Žci 8 Plzeň 2.25
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 600g/Žci Plzeň 37.87
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/B01 6 Plzeň 07.92
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 1000 m/Žci/B 3 Plzeň 3:07.33
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 4kg/Žci Plzeň 11.19
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žci 11 Plzeň 4.83
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Žci Plzeň NM
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) devítiboj/Žci 5 Plzeň 3753
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R03 Kolín NM
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci 4 Kolín 11.10
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci Kolín 38.04
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/FB 5 Kolín 08.28
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R04 1 Kolín 08.07
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Český Brod (TJ Slavoj Český Brod) hod oštěpem 600g/Žci Český Brod 39.86
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Český Brod (TJ Slavoj Český Brod) vrh koulí 4kg/Žci Český Brod 12.06
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Český Brod (TJ Slavoj Český Brod) 60 m/M/B03 3 Český Brod 08.2
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žci Český Brod 07.67
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci Český Brod 10.40
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žci Český Brod 4.39
25.01.2020 10. ročník Říčanské laťky (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) skok vysoký/Žci 8 Říčany 1.20
18.01.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci Český Brod 10.47
18.01.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žci Český Brod 07.79
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/FB Praha - Strahov 07.78
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci/F 9 Praha - Strahov 5.05
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci/F 7 Praha - Strahov 10.99
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R10 1 Praha - Strahov 07.96