Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Horáček
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: Novák Martin
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 2 -
- - - - - - - - - - - - 2 - -
- - - - - - - - - - - - 2 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.16 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
60 m 07.17 h Praha - Stromovka 14.12.2019
150 m 16.55 Znojmo 26.05.2019
150 m 16.80 h Praha - Stromovka 01.03.2020
300 m 36.43 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
300 m 37.76 Břeclav 27.09.2020
vrh koulí 4kg 10.68 Brno 22.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.19 h Praha - Stromovka 29.02.2020
60 m 07.18 Olomouc 13.09.2020
150 m 16.80 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 16.64 Vyškov 13.06.2020
300 m 36.43 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
300 m 37.76 Břeclav 27.09.2020
vrh koulí 4kg 10.68 Brno 22.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R01 1 Kolín 07.25
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B01 1 Kolín 16.80
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/FA Kolín 07.27
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/B02 1 Břeclav 37.76
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žci/B01 2 Břeclav 17.10
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/R2 1 Třinec 07.22
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/R1 1 Třinec 17.09
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/F Třinec 07.22
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/F Třinec 16.86
13.09.2020 Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FA Olomouc 07.18
13.09.2020 Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R02 1 Olomouc 07.25
13.09.2020 Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (AK Olomouc) 150 m/Žci/B01 1 Olomouc 16.88
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/R01 1 Uherské Hradiště 07.45
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žci/FA Uherské Hradiště 07.33
22.07.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 4kg/Žci 4 Brno 10.68
27.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje staršího žactva jednotlivců (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/F Břeclav 07.25
27.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje staršího žactva jednotlivců (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žci/B01 1 Břeclav 17.25
27.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje staršího žactva jednotlivců (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R01 1 Břeclav 07.39
13.06.2020 2. kolo KPD staršího žactva JmKAS (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žci/FA Vyškov 07.25
13.06.2020 2. kolo KPD staršího žactva JmKAS (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Žci/B01 1 Vyškov 16.64
13.06.2020 2. kolo KPD staršího žactva JmKAS (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žci/R01 1 Vyškov 07.21
06.06.2020 1. kolo KPD staršího žactva JmKAS (TJ Znojmo) 60 m/Žci/R01 1 Znojmo 07.28
06.06.2020 1. kolo KPD staršího žactva JmKAS (TJ Znojmo) 60 m/Žci/FA Znojmo 07.31
06.06.2020 1. kolo KPD staršího žactva JmKAS (TJ Znojmo) 150 m/Žci/B05 1 Znojmo 17.12
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Brno 2 (VSK Univerzita Brno, AK Olymp Brno) 60 m/Žci/FA Brno 07.24
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Brno 2 (VSK Univerzita Brno, AK Olymp Brno) 60 m/Žci/R02 1 Brno 07.36
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/R1 1 Praha - Stromovka 07.23
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/R1 1 Praha - Stromovka 16.95
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/F Praha - Stromovka 07.19
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/F Praha - Stromovka 16.80
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 07.32
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Ostrava - Vítkovice 07.31
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B02 1 Ostrava - Vítkovice 36.43
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R1 1 Ostrava - Vítkovice 07.29
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B1 1 Ostrava - Vítkovice 16.96
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 07.29
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 150 m/Žci/B01 1 Ostrava - Vítkovice 17.21
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R01 1 Ostrava - Vítkovice 07.23
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 60 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 07.34