Karta atleta

Export do excelu
  • David Klusoň
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Sokol Roztoky u Prahy
  • Trenér: Matas Martin
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.5 Roztoky u Prahy 06.04.2019
60 m 07.52 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 07.54 Kladno 01.07.2020
100 m 12.04 Roztoky u Prahy 31.05.2020
150 m 18.15 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 18.02 Kladno 01.07.2020
200 m 26.64 Roztoky u Prahy 13.09.2020
300 m 47.56 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 40.25 Brno 11.09.2019
800 m 2:58.32 Kladno 02.06.2017
800 m 2:28.62 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m překážek (0.76) 12.52 Stará Boleslav 28.04.2017
60 m překážek (0.76) 10.65 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek (0.84) 09.45 h Praha-Stromovka 19.12.2019
skok daleký 4.82 Roztoky u Prahy 06.04.2019
skok daleký 5.41 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 3kg 10.20 Vlašim 10.06.2018
vrh koulí 3kg 11.38 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
vrh koulí 4kg 10.39 h Praha - Stromovka 08.01.2020
vrh koulí 4kg 10.49 Roztoky u Prahy 24.06.2020
hod kriketovým míčkem 38.87 Beroun 30.09.2017
čtyřboj 2119 h Praha-Stromovka 19.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.52 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 07.54 Kladno 01.07.2020
100 m 12.04 Roztoky u Prahy 31.05.2020
150 m 18.15 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 18.02 Kladno 01.07.2020
200 m 26.64 Roztoky u Prahy 13.09.2020
300 m 40.79 Praha - Eden 12.09.2020
vrh koulí 4kg 10.39 h Praha - Stromovka 08.01.2020
vrh koulí 4kg 10.49 Roztoky u Prahy 24.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 300 m/Žci/B02 4 Bílina 40.97
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 150 m/Žci/B02 6 Bílina 19.12
13.09.2020 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/M/B01 5 Roztoky u Prahy 12.80
13.09.2020 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) 200 m/M/B01 4 Roztoky u Prahy 26.64
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 4 Praha - Eden 19.34
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B02 3 Praha - Eden 40.79
08.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B01 4 Praha - Děkanka 08.06
08.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B01 Praha - Děkanka DNS
01.09.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B01 4 Praha - Podvinný mlýn 08.01
01.09.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B02 2 Praha - Podvinný mlýn 19.35
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/F Kladno 07.54
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B01 2 Kladno 18.02
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R05 MS Beroun 07.72
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B06 MS Beroun 18.14
24.06.2020 Oddílové závody - Sokol Roztoky (Sokol Roztoky u Prahy) vrh koulí 4kg/Žci Roztoky u Prahy 10.49
24.06.2020 Oddílové závody - Sokol Roztoky (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žci Roztoky u Prahy 07.8
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B01 Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R02 Kolín NM
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci/R01 MS Slaný 07.83
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) vrh koulí 4kg/Žci MS Slaný 10.33
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žci/B01 MS Slaný 18.30
31.05.2020 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/M/B01 1 Roztoky u Prahy 12.04
31.05.2020 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) 200 m/M/B02 1 Roztoky u Prahy 25.72
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/R3 7 Praha - Stromovka 07.57
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/R1 4 Praha - Stromovka 18.15
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 150 m/Žci/B06 MS Praha - Stromovka 18.19
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/R05 MS Praha - Stromovka 07.52
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci/F 12 Praha - Strahov 10.10
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B01 3 Praha - Strahov 18.17
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Stromovka 10.39
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B2 1 Praha - Stromovka 18.47
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 5 Praha - Stromovka 07.85