Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Houdek
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Prokopová Karolína, Čelišová Sára
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.8 h Plzeň 20.12.2019
60 m 07.88 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 07.75 Domažlice 16.08.2020
100 m 12.56 Nýřany 12.09.2020
150 m 19.11 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 19.06 Stříbro 13.06.2020
300 m 42.48 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 41.96 Klatovy 25.06.2020
800 m 2:31.44 Plzeň 26.05.2020
1000 m 3:44.63 Plzeň - Skvrňany 10.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.35 Plzeň - Petřín 18.05.2018
skok vysoký 1.21 Plzeň - Skvrňany 10.05.2018
skok daleký 5.21 h Plzeň 20.12.2019
skok daleký 5.28 Stříbro 26.08.2020
hod diskem 1kg 18.50 Plzeň 09.06.2020
hod oštěpem 600g 21.88 Plzeň 08.09.2020
pohár rozhlasu 0194 Plzeň - Skvrňany 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 54.58 Plzeň- Petřín 04.09.2018
pětiboj 1299 Plzeň - Petřín 18.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.88 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 07.75 Domažlice 16.08.2020
100 m 12.56 Nýřany 12.09.2020
150 m 19.11 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 19.06 Stříbro 13.06.2020
300 m 42.48 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 41.96 Klatovy 25.06.2020
800 m 2:31.44 Plzeň 26.05.2020
skok daleký 5.28 Stříbro 26.08.2020
hod diskem 1kg 18.50 Plzeň 09.06.2020
hod oštěpem 600g 21.88 Plzeň 08.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2020 Běh Bukovem, Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu (AC Falcon Rokycany z.s.) Přespolní běh/Žci 15 Plískov 10:44
12.09.2020 3.kolo OMD muži, ženy (Atletclub Nýřany) 100 m/M/FB Nýřany 12.56
12.09.2020 3.kolo OMD muži, ženy (Atletclub Nýřany) 100 m/M/R03 5 Nýřany 12.64
08.09.2020 Oddílové závody žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod oštěpem 600g/Žci 4 Plzeň 21.88
08.09.2020 Oddílové závody žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/Žci Plzeň 5.09
31.08.2020 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žci 5 Plzeň 19.38
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žci/FA 4 Stříbro 07.85
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) skok daleký/Žci 4 Stříbro 5.28
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žci/B01 6 Stříbro 19.17
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žci/R01 2 Stříbro 08.02
22.08.2020 2.kolo OMD muži, ženy (TJ Baník Stříbro) 100 m/M/R01 5 Stříbro 12.66
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 60 m/Žci/R02 3 Domažlice 07.86
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 60 m/Žci/F Domažlice 07.75
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R01 3 Plzeň 12.68
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) 60 m/Žci/R01 3 Klatovy 07.95
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) 300 m/Žci/B03 3 Klatovy 41.96
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) 60 m/Žci/FB Klatovy 07.90
17.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích mladšího žactva, vložený závod staršího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žci 4 Stříbro 08.01
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žci/R02 3 Stříbro 07.97
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žci/B02 4 Stříbro 19.06
09.06.2020 Oddílové závody žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod diskem 1kg/Žci 4 Plzeň 18.50
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň II (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) čtyřboj/Žci 5 Plzeň 1375
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň II (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žci/B01 4 Plzeň 2:35.7
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň II (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod oštěpem 600g/Žci 9 Plzeň 06.17
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň II (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/Žci Plzeň 5.06
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň II (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žci/R02 3= Plzeň 07.8
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) 800 m/Žci 5 Plzeň 2:31.44
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) 60 m/Žci/B01 6 Plzeň 07.93
15.05.2020 1. mítink Plzeňského kraje (AC Falcon Rokycany z.s.) 60 m/Žci/B01 5 Rokycany 08.08
15.05.2020 1. mítink Plzeňského kraje (AC Falcon Rokycany z.s.) 150 m/Žci/B02 3 Rokycany 19.79
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/F 8 Praha - Stromovka 07.92
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 150 m/Žci/B01 5 Praha - Stromovka 19.22
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/R04 2 Praha - Stromovka 07.88
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B4 1 Praha - Stromovka 42.48
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B4 1 Praha - Stromovka 19.11
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B2 1 Praha - Stromovka 07.94