Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Boďa
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Válka Ivan, Fiala Martin
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.45 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 08.20 Brno 07.09.2020
100 m 12.69 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
150 m 19.76 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
150 m 19.24 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
200 m 25.00 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
300 m 42.85 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
300 m 40.48 Brno 08.09.2020
400 m 55.19 Břeclav 11.09.2021
800 m 3:10.95 h Ostrava 11.02.2017
800 m 3:06.48 Třinec 25.05.2017
60 m překážek (0.76) 13.39 Třinec 26.04.2018
200 m překážek (0.76) 35.06 Opava 09.06.2020
skok daleký 4.46 Opava 16.05.2019
skok daleký 4.60 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
hod kriketovým míčkem 32.07 Třinec 26.04.2018
pětiboj 0592 Třinec 26.04.2018
sprintérský trojboj 1156 Ostrava 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.45 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 08.20 Brno 07.09.2020
100 m 13.41 Ostrava 01.06.2020
150 m 19.76 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
150 m 19.24 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
200 m 28.00 Ostrava 01.06.2020
300 m 42.85 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
300 m 40.48 Brno 08.09.2020
200 m překážek (0.76) 35.06 Opava 09.06.2020
skok daleký 4.60 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
sprintérský trojboj 1156 Ostrava 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žci/B02 3 Frýdek-Místek 41.19
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žci/B02 5 Frýdek-Místek 19.50
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žci/R5 3 Brno 08.20
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 300 m/Žci/B4 1 Brno 40.48
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 300 m/Žci/B02 6 Uherské Hradiště 43.19
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 150 m/Žci/B03 7 Uherské Hradiště 20.28
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B01 6 Třinec 19.83
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žci/B02 2 Třinec 42.40
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B01 3 Ostrava - Vítkovice 41.15
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B02 3 Ostrava - Vítkovice 19.24
16.06.2020 4.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žci 4 Poruba - Atletický areál Porubská 0:06:14
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 300 m/Žci/B02 4 Opava 41.44
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 150 m/Žci/B02 5 Opava 19.55
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 300 m/Žci/B02 2 Opava 41.16
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 5 Opava 35.06
06.06.2020 Kontrolní závody Poruba (Atletika Poruba z.s.) 150 m/Žci/B01 2 Ostrava - Poruba 19.55
06.06.2020 Kontrolní závody Poruba (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žci Ostrava - Poruba 42.84
06.06.2020 Kontrolní závody Poruba (Atletika Poruba z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci Ostrava - Poruba DNF
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Atletika Poruba (Atletika Poruba) sprintérský trojboj/M 7 Ostrava 1156
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Atletika Poruba (Atletika Poruba) 60 m/M/B01 6 Ostrava 08.68
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Atletika Poruba (Atletika Poruba) 100 m/M/B01 5 Ostrava 13.41
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Atletika Poruba (Atletika Poruba) 200 m/M/B01 3 Ostrava 28.00
10.03.2020 3.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žci/B 4 Poruba - Atletický areál Porubská 0:12:37
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R05 2 Ostrava - Vítkovice 08.52
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B05 1 Ostrava - Vítkovice 42.85
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B03 4 Ostrava - Vítkovice 20.02
18.02.2020 2.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žci 7 Poruba - Atletický areál Porubská 0:07:59
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žci 13 Ostrava - Vítkovice 4.60
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/R05 4 Ostrava - Vítkovice 08.54
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B2 4 Ostrava - Vítkovice 19.76
21.01.2020 1.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žci/F 7 Poruba - Porubská 0:03:37
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R04 1 Ostrava - Vítkovice 08.45
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B04 3 Ostrava - Vítkovice 20.22