Karta atleta

Export do excelu
  • Radek Míka
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Mejtská Petra
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.78 h Kladno 30.01.2018
60 m 07.82 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m 07.71 Beroun 28.06.2020
100 m 12.23 Bílina 15.08.2020
150 m 18.83 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 17.78 Kladno 28.08.2020
200 m 25.14 Bílina 15.08.2020
300 m 39.65 Slaný 05.06.2020
800 m 2:48.93 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 2:48.51 Kladno 01.06.2018
1000 m 3:27.28 Beroun 18.05.2018
50 m překážek (0.76) 10.63 h Kladno 30.01.2018
60 m překážek (0.76) 11.00 Kladno 08.10.2018
skok vysoký 1.25 h Kladno 30.01.2018
skok daleký 4.50 Kladno 02.05.2019
hod kriketovým míčkem 32.10 Kladno 08.10.2018
pohár rozhlasu 0290 Kladno 02.05.2019
pětiboj 1398 Kladno 08.10.2018
sprintérský trojboj 1828 Bílina 15.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.82 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m 07.71 Beroun 28.06.2020
100 m 12.23 Bílina 15.08.2020
150 m 18.83 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 17.78 Kladno 28.08.2020
200 m 25.14 Bílina 15.08.2020
300 m 39.65 Slaný 05.06.2020
sprintérský trojboj 1828 Bílina 15.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žci/FA Nové Město nad Metují 07.85
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žci/R02 1 Nové Město nad Metují 07.74
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žci/B01 5 Nové Město nad Metují 18.74
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FA Kladno 07.75
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B01 2 Kladno 17.78
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R02 2 Kladno 07.74
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M 16 Bílina 1828
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B04 4 Bílina 07.77
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B08 1 Bílina 12.23
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B07 1 Bílina 25.14
14.07.2020 Klubové závody A.C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) 60 m/M Kladno 07.72
14.07.2020 Klubové závody A.C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) 150 m/M Kladno 17.89
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/F 5 Kladno 07.77
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B01 2 Kladno 39.98
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R05 2 Beroun 07.79
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/FA Beroun 07.71
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B03 2 Beroun 18.17
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R02 Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B05 Kolín NM
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci/R04 1 Slaný 08.06
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci/FA Slaný 07.86
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 300 m/Žci/B01 1 Slaný 39.65
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žci/B03 1 Slaný 18.80
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/FB Praha - Strahov 07.82
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R03 2 Praha - Strahov 07.96
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B03 2 Praha - Strahov 18.83