Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Němec
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér: Jeřábek Petr
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
60 m 08.25 Liberec 11.07.2020
100 m 14.81 Liberec 08.05.2018
150 m 20.03 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
150 m 19.90 Mladá Boleslav 08.09.2020
200 m 31.40 Liberec 08.05.2018
300 m 41.21 Liberec 01.06.2020
800 m 2:35.08 Liberec 07.06.2019
1000 m 3:20.11 Liberec 11.07.2020
60 m překážek (0.76) 12.44 Liberec 13.09.2018
100 m překážek (0.84) 17.93 Liberec 10.07.2020
skok vysoký 1.44 Liberec 11.07.2020
skok o tyči 2.40 Liberec 10.07.2020
skok daleký 4.02 h Jablonec nad Nisou 02.02.2018
skok daleký 4.67 Liberec 11.07.2020
vrh koulí 3kg 06.03 Jablonec nad Nisou 21.09.2017
vrh koulí 3kg 05.89 h Jablonec nad Nisou 02.02.2018
vrh koulí 4kg 08.89 Liberec 11.07.2020
hod diskem 1kg 23.17 Liberec 10.07.2020
hod oštěpem 500g 21.90 Liberec 26.04.2018
hod oštěpem 600g 35.94 Turnov 10.06.2020
pohár rozhlasu 0771 Turnov 21.05.2019
hod kriketovým míčkem 41.45 Liberec 07.06.2019
pětiboj 0860 Liberec 13.09.2018
trojboj 0682 h Jablonec nad Nisou 02.02.2018
devítiboj 3360 Liberec 11.07.2020
sprintérský trojboj 0641 Liberec 08.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.29 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
60 m 08.25 Liberec 11.07.2020
150 m 20.03 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
150 m 19.90 Mladá Boleslav 08.09.2020
300 m 41.21 Liberec 01.06.2020
1000 m 3:20.11 Liberec 11.07.2020
100 m překážek (0.84) 17.93 Liberec 10.07.2020
skok vysoký 1.44 Liberec 11.07.2020
skok o tyči 2.40 Liberec 10.07.2020
skok daleký 4.67 Liberec 11.07.2020
vrh koulí 4kg 08.89 Liberec 11.07.2020
hod diskem 1kg 23.17 Liberec 10.07.2020
hod oštěpem 600g 35.94 Turnov 10.06.2020
devítiboj 3360 Liberec 11.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2020 Finále KPD staršího žactva (AC Rumburk) 300 m/Žci 4 Rumburk 41.41
12.09.2020 Finále KPD staršího žactva (AC Rumburk) hod oštěpem 600g/Žci 8 Rumburk 33.29
08.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva – skupina B (AC Mladá Boleslav) hod oštěpem 600g/Žci Mladá Boleslav 35.72
08.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva – skupina B (AC Mladá Boleslav) 150 m/Žci/B02 2 Mladá Boleslav 19.90
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 1000 m/Žci 6 Liberec 3:20.11
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) hod diskem 1kg/Žci 9 Liberec 23.17
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 7 Liberec 33.56
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 9 Liberec 08.89
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Žci 10 Liberec 4.67
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok o tyči/Žci 7 Liberec 2.40
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok vysoký/Žci 9 Liberec 1.44
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 4 Liberec 17.93
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) devítiboj/Žci 9 Liberec 3360
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žci/B02 5 Liberec 08.25
24.06.2020 2.kolo KPD staršího žactva skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) skok vysoký/Žci 4 Liberec 1.40
24.06.2020 2.kolo KPD staršího žactva skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 150 m/Žci/B02 3 Liberec 19.98
10.06.2020 1. kolo KPD staršího žactva – skupina B (AC Turnov, z. s.) hod oštěpem 600g/Žci Turnov 35.94
10.06.2020 1. kolo KPD staršího žactva – skupina B (AC Turnov, z. s.) 300 m/Žci/B01 3 Turnov 41.57
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Liberec (AC Slovan Liberec) 300 m/M/B01 3 Liberec 41.21
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Liberec (AC Slovan Liberec) hod oštěpem 600g/Žci Liberec 32.09
12.02.2020 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B05 1 Jablonec nad Nisou 08.29
12.02.2020 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/M/B02 2 Jablonec nad Nisou 20.03
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) 150 m/M/B07 2 Jablonec nad Nisou 20.28