Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Helebrant
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: Vachuta Miroslav
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.50 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 07.33 Třinec 19.09.2020
100 m 11.62 Ústí nad Labem 14.06.2020
150 m 17.85 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 17.31 Třinec 20.09.2020
200 m 24.70 h Praha - Strahov 09.02.2020
200 m 24.22 Bílina 28.06.2020
300 m 40.27 Ústí nad Labem 17.05.2020
skok vysoký 1.35 Ústí nad Labem 22.05.2018
skok daleký 5.57 Chomutov 03.09.2019
skok daleký 4.81 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
pohár rozhlasu 1137 Ústí nad Labem 21.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.50 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 07.33 Třinec 19.09.2020
100 m 11.62 Ústí nad Labem 14.06.2020
150 m 17.85 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 17.31 Třinec 20.09.2020
200 m 24.70 h Praha - Strahov 09.02.2020
200 m 24.22 Bílina 28.06.2020
300 m 40.27 Ústí nad Labem 17.05.2020
skok daleký 4.81 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
skok daleký 4.78 Ústí nad Labem 24.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 60 m/Žci/R04 2 Bílina 07.40
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 60 m/Žci/FA 5 Bílina 07.46
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 150 m/Žci/B01 5 Bílina 17.99
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/R2 2 Třinec 07.33
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/F 8 Třinec 07.37
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/R3 3 Třinec 17.44
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/F 5 Třinec 17.31
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 60 m/Žci/B01 3 Děčín 07.49
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žci/B01 2 Děčín 17.82
04.09.2020 Ústecké sprinty IV (Athletic club Ústí nad Labem) 150 m/M/B01 4 Ústí nad Labem 17.73
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 60 m/M/B01 2 Ústí nad Labem 07.54
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 150 m/M/B01 1 Ústí nad Labem 17.92
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 100 m/M/R05 2 Bílina 11.84
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 200 m/M/B02 5 Bílina 24.22
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žci/F Děčín 07.49
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 150 m/Žci/B01 2 Děčín 17.56
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žci/R02 1 Děčín 07.49
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 100 m/M/FA 4 Ústí nad Labem 11.62
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 100 m/M/R04 1 Ústí nad Labem 11.67
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 150 m/Žci/B01 2 Ústí nad Labem 17.60
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 60 m/Žci/B02 1 Ústí nad Labem 07.49
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí nad Labem (USK Provod) 60 m/Žci/B01 2 Ústí nad Labem 07.33
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí nad Labem (USK Provod) 150 m/Žci/B01 1 Ústí nad Labem 17.52
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) skok daleký/M/F 6 Ústí nad Labem 4.92
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) 200 m/M/B01 3 Ústí nad Labem 23.8
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) 100 m/M/B01 3 Ústí nad Labem 11.70
17.05.2020 Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m/M/B01 5 Ústí nad Labem 07.38
17.05.2020 Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 300 m/M/B03 2 Ústí nad Labem 40.27
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/R2 3 Praha - Stromovka 07.57
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/R4 4 Praha - Stromovka 17.85
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 150 m/Žci/B06 MS Praha - Stromovka 17.98
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/R05 MS Praha - Stromovka 07.53
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B03 1 Praha - Strahov 24.70
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/R06 4 Praha - Strahov 07.67
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m/Žci/B02 1 Praha - Strahov 07.50
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žci/B11 1 Praha - Strahov 18.42
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 07.74
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) skok daleký/Žci 4 Jablonec nad Nisou 4.81
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žci/R02 1 Jablonec nad Nisou 07.72
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/Dci/B2 4 Chemnitz 25.92
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/R4 2 Chemnitz 07.73
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/F 6 Chemnitz 07.91