Karta atleta

Export do excelu
  • Matyáš Neumayer
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Prokopová Karolína, Sutnar Aleš
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 h Plzeň 20.12.2019
60 m 08.79 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 08.81 Rokycany 15.05.2020
150 m 21.20 Rokycany 15.05.2020
300 m 51.05 Plzeň 16.09.2018
300 m 48.12 h Praha - Stromovka 15.01.2020
600 m 2:05.7 Stříbro 21.05.2016
800 m 2:33.85 h Praha - Stromovka 16.02.2020
800 m 2:29.5 Plzeň 01.06.2020
1000 m 3:27.96 Nýřany 14.06.2018
1500 m 5:34.21 Domažlice 12.06.2019
60 m překážek (0.76) 12.14 Plzeň - Petřín 18.05.2018
100 m překážek (0.84) 17.16 Plzeň 20.06.2020
1500 m překážek 5:21.67 Plzeň 31.08.2020
skok vysoký 1.38 Plzeň - Skvrňany 16.05.2019
skok o tyči 2.45 Plzeň 20.06.2020
skok daleký 4.09 h Plzeň 20.12.2019
skok daleký 4.54 Plzeň 08.09.2020
vrh koulí 4kg 08.33 Klatovy 25.06.2020
hod diskem 1kg 23.28 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 600g 28.42 Plzeň 20.06.2020
hod kriketovým míčkem 40.73 Nýřany 22.05.2018
pohár rozhlasu 0303 Plzeň - Skvrňany 16.05.2019
pětiboj 1133 Plzeň - Petřín 18.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.79 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 08.81 Rokycany 15.05.2020
150 m 21.20 Rokycany 15.05.2020
300 m 48.12 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 2:33.85 h Praha - Stromovka 16.02.2020
800 m 2:29.5 Plzeň 01.06.2020
100 m překážek (0.84) 17.16 Plzeň 20.06.2020
1500 m překážek 5:21.67 Plzeň 31.08.2020
skok o tyči 2.45 Plzeň 20.06.2020
skok daleký 4.54 Plzeň 08.09.2020
vrh koulí 4kg 08.33 Klatovy 25.06.2020
hod diskem 1kg 23.28 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 600g 28.42 Plzeň 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2020 Oddílové závody žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod oštěpem 600g/Žci Plzeň 25.22
08.09.2020 Oddílové závody žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/Žci Plzeň 4.54
31.08.2020 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m překážek/Žci 10 Plzeň 5:21.67
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/M 6 Plzeň 2.20
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) hod oštěpem 600g/Žci 8 Klatovy 24.76
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) vrh koulí 4kg/Žci 9 Klatovy 08.33
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) hod diskem 1kg/Žci 9 Klatovy 21.37
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1kg/Žci 10 Plzeň 23.28
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Žci/B03 3 Plzeň 17.16
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/Žci 4 Plzeň 2.45
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 600g/Žci 9 Plzeň 28.42
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 1000 m/Žci/B Plzeň DNS
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 4kg/Žci Plzeň DNS
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žci 13 Plzeň 3.84
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Žci Plzeň DNS
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/B02 7 Plzeň 08.96
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) devítiboj/Žci Plzeň DNF
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) hod diskem 1kg/Žci 8 Stříbro 21.80
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) skok o tyči/Žci Stříbro 2.20
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žci/R05 Stříbro DNS
09.06.2020 Oddílové závody žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod diskem 1kg/Žci Plzeň 23.17
09.06.2020 Oddílové závody žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok o tyči/Žci Plzeň 2.10
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň II (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) čtyřboj/Žci 4 Plzeň 1444
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň II (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žci/R01 2 Plzeň 08.4
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň II (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žci/B01 2 Plzeň 2:29.5
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň II (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod oštěpem 600g/Žci Plzeň 22.87
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň II (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/Žci 4 Plzeň 4.87
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) 60 m/Žci/B02 4 Plzeň 08.59
15.05.2020 1. mítink Plzeňského kraje (AC Falcon Rokycany z.s.) 60 m/Žci/B02 4 Rokycany 08.81
15.05.2020 1. mítink Plzeňského kraje (AC Falcon Rokycany z.s.) 150 m/Žci/B02 4 Rokycany 21.20
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 800 m/Žci/B01 6 Praha - Stromovka 2:33.85
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/R02 4 Praha - Stromovka 08.79
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B6 2 Praha - Stromovka 48.12
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B2 7 Praha - Stromovka 2:35.04
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B9 7 Praha - Stromovka 09.09