Karta atleta

Export do excelu
  • František Štolfa
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: Horák Lukáš
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.57 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
60 m 07.24 Třinec 19.09.2020
100 m 11.72 Ústí nad Labem 14.06.2020
150 m 19.52 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
150 m 17.28 Děčín 21.06.2020
200 m 25.84 h Dresden 14.12.2019
200 m 24.37 Děčín 29.08.2020
300 m 39.30 Ústí nad Labem 17.05.2020
600 m 2:11.52 Bílina 30.04.2016
skok daleký 4.39 Ústí nad Labem 15.05.2019
hod kriketovým míčkem 17.83 Bílina 30.04.2016
pohár rozhlasu 0796 Ústí nad Labem 15.05.2019
čtyřboj 0563 Bílina 30.04.2016
sprintérský trojboj 1814 Bílina 17.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.57 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
60 m 07.24 Třinec 19.09.2020
100 m 11.72 Ústí nad Labem 14.06.2020
150 m 19.52 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
150 m 17.28 Děčín 21.06.2020
200 m 24.37 Děčín 29.08.2020
300 m 39.30 Ústí nad Labem 17.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 60 m/Žci/R01 1 Bílina 07.44
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 60 m/Žci/FA 6 Bílina 07.53
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 150 m/Žci/B01 4 Bílina 17.93
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/R3 1 Třinec 07.24
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/R1 2 Třinec 17.49
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/F 4 Třinec 07.33
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/F 7 Třinec 17.40
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 60 m/Žci/B01 1 Děčín 07.30
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žci/B01 1 Děčín 17.68
04.09.2020 Ústecké sprinty IV (Athletic club Ústí nad Labem) 60 m/M/B01 2 Ústí nad Labem 07.42
04.09.2020 Ústecké sprinty IV (Athletic club Ústí nad Labem) 150 m/M/B01 2 Ústí nad Labem 17.64
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/FA Děčín 11.94
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/M/B01 4 Děčín 24.37
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/R01 2 Děčín 11.97
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 60 m/M/B01 3 Ústí nad Labem 07.58
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 150 m/M/B01 2 Ústí nad Labem 17.99
31.07.2020 Ústecké sprinty II (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m/M/B01 3 Ústí nad Labem 07.30
31.07.2020 Ústecké sprinty II (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 150 m/M Ústí nad Labem 17.51
31.07.2020 Ústecké sprinty II (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/M Ústí nad Labem DNF
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žci/F Děčín 07.31
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žci/R01 1 Děčín 07.43
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 150 m/Žci/B01 1 Děčín 17.28
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 100 m/M/FA 6 Ústí nad Labem 11.72
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 100 m/M/R04 2 Ústí nad Labem 11.72
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 150 m/Žci/B01 1 Ústí nad Labem 17.51
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 60 m/Žci/B01 1 Ústí nad Labem 07.38
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/B01 1 Bílina 07.45
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 150 m/Žci/B01 1 Bílina 17.97
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí nad Labem (USK Provod) 60 m/Žci/B01 1 Ústí nad Labem 07.32
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí nad Labem (USK Provod) 150 m/Žci/B01 2 Ústí nad Labem 17.57
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) 200 m/M/B01 4 Ústí nad Labem 24.1
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) 100 m/M/B01 4 Ústí nad Labem 11.77
17.05.2020 Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m/M/B01 4 Ústí nad Labem 07.36
17.05.2020 Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 300 m/M/B03 1 Ústí nad Labem 39.30
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/R3 8 Praha - Stromovka 07.63
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 07.57
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žci/R01 1 Jablonec nad Nisou 07.62
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žci/B02 1 Jablonec nad Nisou 19.52
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/R2 1 Chemnitz 07.69
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/F 5 Chemnitz 07.71