Karta atleta

Export do excelu
  • Aleš Hovorka
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.77 h Český Brod 15.01.2017
60 m 08.9 Český Brod 01.06.2020
100 m 12.83 Roztoky 12.09.2021
150 m 25.00 Vlašim 05.05.2017
200 m 26.18 Kolín 05.06.2021
400 m 58.02 Český Brod 20.06.2021
skok vysoký 1.21 h Český Brod 12.11.2016
skok vysoký 1.55 Čáslav 28.08.2020
skok daleký 3.93 h Český Brod 15.01.2017
skok daleký 5.22 Roztoky 12.09.2021
vrh koulí 3kg 06.12 Vlašim 01.06.2018
vrh koulí 4kg 07.37 Čáslav 24.05.2019
hod diskem 1kg 22.00 Vlašim 26.06.2020
hod diskem 2kg 14.74 Roztoky u Prahy 13.09.2020
hod kladivem 4kg 22.16 Vlašim 26.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.9 Český Brod 01.06.2020
skok vysoký 1.55 Roztoky u Prahy 13.09.2020
skok daleký 5.09 Roztoky u Prahy 13.09.2020
hod diskem 1kg 22.00 Vlašim 26.06.2020
hod diskem 2kg 14.74 Roztoky u Prahy 13.09.2020
hod kladivem 4kg 22.16 Vlašim 26.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/M 7 Roztoky u Prahy 1.55
13.09.2020 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) hod diskem 2kg/M 6 Roztoky u Prahy 14.74
13.09.2020 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/M 9 Roztoky u Prahy 5.09
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žci 14 Beroun 4.95
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žci 11 Beroun 1.50
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 1kg/Žci 13 Beroun 20.46
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) hod kladivem 4kg/Žci 6 Čáslav 21.42
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Žci 5 Čáslav 1.55
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Žci 5 Čáslav 4.90
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žci 5 Vlašim 4.89
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1kg/Žci 11 Vlašim 22.00
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod kladivem 4kg/Žci Vlašim 22.16
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci 6 Kolín 4.86
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 4kg/Žci 6 Kolín 18.26
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci 10 Kolín 18.10
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Český Brod (TJ Slavoj Český Brod) skok daleký/M 5 Český Brod 4.93
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Český Brod (TJ Slavoj Český Brod) hod diskem 1kg/Žci Český Brod 20.02
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Český Brod (TJ Slavoj Český Brod) 60 m/M/B01 3 Český Brod 08.9