Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Petrovič
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: Matulková Veronika
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.30 h Plzeň 26.01.2020
60 m 08.59 Nýřany 24.08.2021
100 m 13.25 Bělá nad Radbuzou 16.09.2021
150 m 21.49 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 20.62 Nýřany 24.08.2021
200 m 27.59 Plzeň 29.05.2021
300 m 45.05 Domažlice 15.08.2021
600 m 2:23.4 Stříbro 24.09.2018
800 m 2:41.64 Plzeň 31.08.2020
1000 m 4:11.66 Domažlice 25.05.2017
1500 m 5:34.41 Domažlice 16.08.2020
3000 m 12:11.04 Nýřany 12.09.2020
60 m překážek (0.76) 13.40 h Praha - Stromovka 24.02.2018
60 m překážek (0.76) 12.64 Nýřany 22.05.2018
60 m překážek (0.84) 11.20 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.84) 18.5 Klatovy 16.05.2019
200 m překážek (0.76) 33.92 Stříbro 26.08.2020
300 m překážek (0.84) 50.16 Písek 10.07.2021
1500 m překážek 6:00.23 Klatovy 25.06.2020
skok vysoký 1.25 Stříbro 25.09.2018
skok daleký 4.03 h Plzeň 27.01.2019
skok daleký 4.89 Sušice 22.08.2021
vrh koulí 3kg 05.96 Stříbro 24.09.2018
vrh koulí 4kg 07.72 Stříbro 01.06.2020
vrh koulí 5kg 07.32 Stříbro 08.06.2021
hod diskem 1kg 21.50 Plzeň 31.08.2020
hod kladivem 4kg 17.79 Stříbro 13.06.2020
hod oštěpem 500g 14.70 Stříbro 26.09.2018
hod oštěpem 600g 22.05 Stříbro 17.06.2019
hod kriketovým míčkem 28.46 Stříbro 27.09.2018
pětiboj 0635 Stříbro 27.09.2018
chůze dráha 3000 m 19:04.75 Bílina 26.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.30 h Plzeň 26.01.2020
60 m 08.68 Stříbro 13.06.2020
100 m 14.44 Plzeň 11.07.2020
150 m 21.49 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 21.34 Stříbro 13.06.2020
200 m 29.13 Plzeň 11.07.2020
800 m 2:41.64 Plzeň 31.08.2020
1500 m 5:34.41 Domažlice 16.08.2020
3000 m 12:11.04 Nýřany 12.09.2020
60 m překážek (0.84) 11.20 h Praha - Strahov 31.01.2020
200 m překážek (0.76) 33.92 Stříbro 26.08.2020
1500 m překážek 6:00.23 Klatovy 25.06.2020
skok daleký 4.13 Stříbro 26.08.2020
vrh koulí 4kg 07.72 Stříbro 01.06.2020
hod diskem 1kg 21.50 Plzeň 31.08.2020
hod kladivem 4kg 17.79 Stříbro 13.06.2020
hod oštěpem 600g 21.16 Stříbro 25.05.2020
chůze dráha 3000 m 19:04.75 Bílina 26.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2020 Běh Bukovem, Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu (AC Falcon Rokycany z.s.) Přespolní běh/Žci 20 Plískov 11:32
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) chůze dráha 3000 m/Žci Bílina 19:04.75
12.09.2020 3.kolo OMD muži, ženy (Atletclub Nýřany) 3000 m/M/F 9 Nýřany 12:11.04
31.08.2020 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1kg/Žci 6 Plzeň 21.50
31.08.2020 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žci Plzeň 2:41.64
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) 200 m překážek (0.76)/Žci 4 Stříbro 33.92
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) skok daleký/Žci 6 Stříbro 4.13
22.08.2020 2.kolo OMD muži, ženy (TJ Baník Stříbro) 800 m/M/B02 4 Stříbro 2:42.01
22.08.2020 2.kolo OMD muži, ženy (TJ Baník Stříbro) 200 m/M/B02 Stříbro DNS
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 1500 m/Žci 10 Domažlice 5:34.41
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B01 6 Plzeň 29.13
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R03 6 Plzeň 14.44
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) 1500 m překážek/Žci 9 Klatovy 6:00.23
14.06.2020 Běh Stříbrem – běžecký pohár mládeže (TJ Baník Stříbro) Přespolní běh/Žci/B 7 Stříbro 0:05:50
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) hod kladivem 4kg/Žci 6 Stříbro 17.79
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žci/R04 5 Stříbro 08.68
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žci/B03 5 Stříbro 21.34
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Stříbro (TJ Baník Stříbro) vrh koulí 4kg/Žci 5 Stříbro 07.72
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Stříbro (TJ Baník Stříbro) hod oštěpem 600g/Žci Stříbro 18.30
29.05.2020 Oddílové veřejné závody – skoky I. (TJ Baník Stříbro spolek ) skok daleký/Žci Stříbro 4.01
25.05.2020 Oddílové veřejné závody – vrhy, hody I. (TJ Baník Stříbro spolek ) vrh koulí 4kg/Žci 4 Stříbro 07.50
25.05.2020 Oddílové veřejné závody – vrhy, hody I. (TJ Baník Stříbro spolek ) hod oštěpem 600g/Žci 4 Stříbro 21.16
23.05.2020 Oddílové veřejné závody žactva – sprinty (TJ Baník Stříbro spolek ) 60 m/Žci/B01 6 Stříbro 08.95
23.05.2020 Oddílové veřejné závody žactva – sprinty (TJ Baník Stříbro spolek ) 150 m/Žci/B01 5 Stříbro 21.70
14.05.2020 Běh do kopce žactva (TJ Baník Stříbro) Běh do vrchu/Žci/B 2 Stříbro 1:31:0
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.84)/Žci/B03 3 Praha - Stromovka 11.64
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 150 m/Žci/B03 5 Praha - Stromovka 21.95
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B04 3 Praha - Strahov 11.20
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žci/B12 4 Praha - Strahov 21.49
26.01.2020 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.84)/Žci/B03 MS Plzeň 11.76
26.01.2020 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/B05 MS Plzeň 09.30