Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Labuť
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Kryštof Jiří
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.73 h Praha - Strahov 17.02.2019
60 m 07.35 Praha - Děkanka 08.09.2020
150 m 17.24 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 16.65 Třinec 20.09.2020
300 m 41.37 h Praha - Stromovka 16.01.2019
300 m 39.54 Stará Boleslav 21.08.2019
800 m 2:38.55 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
1000 m 3:33.0 Praha - ZŠ Burešova 04.05.2018
1500 m 5:35.96 Praha - Kotlářka 23.05.2019
60 m překážek (0.76) 10.05 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.84) 10.15 h Praha - Stromovka 16.01.2019
200 m překážek (0.76) 31.39 Praha - Juliska 28.05.2019
skok vysoký 1.20 Praha-Mazurská 25.06.2018
skok daleký 5.49 Praha - Podvinný mlýn 01.09.2020
vrh koulí 3kg 09.18 h Praha-Stromovka 31.01.2018
vrh koulí 3kg 10.12 Praha - Jeseniova 11.09.2018
vrh koulí 4kg 08.99 h Praha - Stromovka 13.02.2019
vrh koulí 4kg 12.14 Praha - Děkanka 20.06.2020
hod oštěpem 500g 14.83 Praha-Mazurská 25.06.2018
hod kriketovým míčkem 29.26 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
pohár rozhlasu 0962 Praha - Kotlářka 23.05.2019
pětiboj 1823 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.35 Praha - Děkanka 08.09.2020
150 m 17.24 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 16.65 Třinec 20.09.2020
skok daleký 5.49 Praha - Podvinný mlýn 01.09.2020
vrh koulí 4kg 12.14 Praha - Děkanka 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 60 m/Žci/R02 1 Bílina 07.37
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) vrh koulí 4kg/Žci 9 Bílina 10.47
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 60 m/Žci/FA Bílina 07.42
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 150 m/Žci/B01 1 Bílina 16.95
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/R3 1 Třinec 17.08
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/F Třinec 16.65
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Eden 17.27
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/FA Praha - Eden 07.36
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Žci 4 Praha - Eden 11.44
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/R02 1 Praha - Eden 07.44
08.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Děkanka 07.35
08.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Děkanka 11.66
01.09.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žci Praha - Podvinný mlýn 5.50
01.09.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Podvinný mlýn 17.13
24.08.2020 Oddílové závody uzavřené (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B01 1 Praha-Stromovka 07.51
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Žci/F Praha - Děkanka 12.14
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B01 3 Praha - Děkanka 17.41
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B01 MS Kolín NM
03.06.2020 Oddílové vrhačské závody (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Stromovka 11.89
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/R3 1 Praha - Stromovka 17.41
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/F Praha - Stromovka 17.24
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/FA Praha - Stromovka 17.33
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/R01 1 Praha - Stromovka 17.48
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žci/B18 1 Praha - Strahov 17.53