Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Tanhäuser
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Hodonín,z.s.
  • Trenér: Lípa Lukáš, Lípa Zdeněk
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.06 Hodonín 08.09.2018
60 m 09.78 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m 08.27 Hodonín 09.06.2021
100 m 12.88 Zlín 06.06.2021
150 m 21.73 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
150 m 19.42 Hodonín 09.06.2021
200 m 26.24 Zlín 06.06.2021
300 m 52.65 Břeclav 20.09.2018
800 m 3:22.96 Hodonín 20.06.2018
60 m překážek (0.76) 14.47 Hodonín 20.06.2018
skok vysoký 1.26 Hodonín 02.06.2021
skok daleký 4.98 Hodonín 02.06.2021
vrh koulí 4kg 06.83 Hodonín 21.05.2020
vrh koulí 5kg 06.30 Hodonín 27.05.2021
hod oštěpem 600g 11.86 Hodonín 14.05.2019
hod oštěpem 700g 21.40 Hodonín 27.05.2021
hod kriketovým míčkem 24.12 Hodonín 20.06.2018
pětiboj 0583 Hodonín 20.06.2018
sprintérský trojboj 0764 Hodonín 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.78 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m 08.31 Olomouc 13.09.2020
100 m 14.13 Hodonín 01.06.2020
150 m 21.73 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
150 m 19.64 Olomouc 13.09.2020
200 m 31.52 Hodonín 01.06.2020
skok daleký 4.32 Břeclav 27.06.2020
vrh koulí 4kg 06.83 Hodonín 21.05.2020
sprintérský trojboj 0764 Hodonín 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R03 5 Olomouc 08.31
13.09.2020 Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (AK Olomouc) 150 m/Žci/B02 7 Olomouc 19.64
27.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje staršího žactva jednotlivců (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žci 14 Břeclav 4.32
27.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje staršího žactva jednotlivců (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R03 6 Břeclav 08.48
27.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje staršího žactva jednotlivců (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žci/B03 3 Břeclav 20.34
13.06.2020 2. kolo KPD staršího žactva JmKAS (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Žci 11 Vyškov 4.13
13.06.2020 2. kolo KPD staršího žactva JmKAS (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žci/R03 5 Vyškov 08.47
13.06.2020 2. kolo KPD staršího žactva JmKAS (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Žci/B03 4 Vyškov 20.30
06.06.2020 1. kolo KPD staršího žactva JmKAS (TJ Znojmo) skok daleký/Žci/F 15 Znojmo 4.21
06.06.2020 1. kolo KPD staršího žactva JmKAS (TJ Znojmo) 150 m/Žci/B01 4 Znojmo 21.01
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Hodonín (AK Hodonín) 60 m/Žci/B01 2 Hodonín 09.03
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Hodonín (AK Hodonín) sprintérský trojboj/Žci 9 Hodonín 0764
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Hodonín (AK Hodonín) 100 m/Žci/B02 2 Hodonín 14.13
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Hodonín (AK Hodonín) 200 m/Žci/B02 4 Hodonín 31.52
28.05.2020 Oddílový čtvrtek II (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/Žci 9 Hodonín 4.29
28.05.2020 Oddílový čtvrtek II (Atletický klub Hodonín,z.s.) 150 m/Žci/B03 2 Hodonín 22.64
21.05.2020 Oddílový čtvrtek I (Atletický klub Hodonín,z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 11 Hodonín 06.83
21.05.2020 Oddílový čtvrtek I (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Žci/B01 4 Hodonín 14.70
21.05.2020 Oddílový čtvrtek I (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žci/B01 2 Hodonín 08.84
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R06 8 Ostrava - Vítkovice 09.78
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 150 m/Žci/B05 2 Ostrava - Vítkovice 21.73