Karta atleta

Export do excelu
  • Sára Pavlidu
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér: Villertová Zuzana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 2337 933
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 2 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.46 Třebíč 10.05.2016
60 m 07.82 h Praha - Stromovka 29.02.2020
60 m 07.80 Třinec 19.09.2020
100 m 12.38 Vyškov 18.05.2019
150 m 19.36 h Ostrava 03.03.2019
150 m 19.21 Praha - Eden 24.07.2020
200 m 26.30 Vyškov 18.05.2019
300 m 49.57 h Praha - Strahov 21.01.2017
300 m 42.53 Třebíč 08.05.2019
800 m 2:48.17 h Praha - Stromovka 07.02.2020
800 m 2:50.15 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.98 Třebíč 28.09.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.10 h Praha - Stromovka 07.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.45 Praha - Eden 24.07.2020
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.56 Praha - Eden 24.07.2020
skok daleký 5.32 h Praha - Stromovka 14.12.2019
skok daleký 5.43 Břeclav 19.07.2020
vrh koulí 2kg 10.74 Pacov 10.06.2018
vrh koulí 3kg 10.68 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 3kg 10.52 Praha - Eden 24.07.2020
hod oštěpem 400g 25.91 Pacov 10.06.2018
hod oštěpem 500g 29.66 Praha - Eden 25.07.2020
hod kriketovým míčkem 45.46 Třebíč 28.09.2018
pohár rozhlasu 1967 Velké Meziříčí 14.05.2019
pětiboj 2746 Třebíč 28.09.2018
pětiboj hala [Zky] 3201 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Zky] 4404 Praha - Eden 25.07.2020
čtyřboj 2486 Pacov 04.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.82 h Praha - Stromovka 29.02.2020
60 m 07.80 Třinec 19.09.2020
100 m 12.64 Znojmo 23.08.2020
150 m 19.60 h Praha - Strahov 26.01.2020
150 m 19.21 Praha - Eden 24.07.2020
200 m 26.89 Znojmo 23.08.2020
800 m 2:48.17 h Praha - Stromovka 07.02.2020
800 m 2:50.15 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 09.10 h Praha - Stromovka 07.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.45 Praha - Eden 24.07.2020
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.56 Praha - Eden 24.07.2020
skok daleký 5.27 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok daleký 5.43 Břeclav 19.07.2020
vrh koulí 3kg 10.68 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 3kg 10.52 Praha - Eden 24.07.2020
hod oštěpem 500g 29.66 Praha - Eden 25.07.2020
pětiboj hala [Zky] 3201 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Zky] 4404 Praha - Eden 25.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/R1 3 Třinec 07.80
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky 8 Třinec 5.15
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/F 6 Třinec 07.82
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/B1 3 Brno 07.98
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/FA 4 Brno 07.92
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky Pacov 5.32
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/F Pacov 08.06
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/R01 1 Pacov 08.05
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žky/B01 1 Pacov 19.38
30.08.2020 Finále KPD juniorů, dorostu, žactva (Atletika Jihlava) skok daleký/Žky Jihlava 5.37
30.08.2020 Finále KPD juniorů, dorostu, žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/B03 1 Jihlava 08.04
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/Ž/B01 5 Znojmo 26.89
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/R01 1 Znojmo 12.64
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Znojmo 12.84
16.08.2020 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B01 1 Třebíč 07.88
16.08.2020 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky Třebíč 5.28
04.08.2020 Výškařské závody - 6.ročník (TJ Sokol Velké Meziříčí) skok vysoký/Ž Velké Meziříčí 1.48
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Zky]/Žky/F 11 Praha - Eden 4404
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B2 2 Praha - Eden 19.21
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 1 Praha - Eden 15.45
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žky 6 Praha - Eden 1.56
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 13 Praha - Eden 5.02
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky 6 Praha - Eden 10.52
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Žky 9 Praha - Eden 29.66
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B2 9 Praha - Eden 2:50.15
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž Břeclav 5.43
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FA Břeclav 12.70
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R01 1 Břeclav 12.78
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žky/F 6 Pacov 24.73
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 Třebíč DNF
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky Třebíč DNS
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) sedmiboj [Zky]/Žky Třebíč DNF
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) skok daleký/Žky Jihlava 5.42
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 150 m/Žky/B01 1 Jihlava 19.63
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/B01 1 Jihlava 07.98
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Velké Meziříčí (TJ Sokol Velké Meziříčí) vrh koulí 3kg/Žky Velké Meziříčí 09.09
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Velké Meziříčí (TJ Sokol Velké Meziříčí) skok vysoký/Žky Velké Meziříčí 1.45
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/R2 2 Praha - Stromovka 07.86
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 17 Praha - Stromovka 3.43
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/F Praha - Stromovka 07.82
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 09.10
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 8 Praha - Stromovka 1.50
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 5 Praha - Stromovka 5.27
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Stromovka 10.68
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 4 Praha - Stromovka 3201
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B3 5 Praha - Stromovka 2:48.17
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/R01 1 Praha - Strahov 07.91
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky MS Praha - Strahov 5.10
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Praha - Strahov 09.20
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/F Praha - Strahov 07.88
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B05 1 Praha - Strahov 19.60
22.01.2020 Průmyslovácká laťka 44. ročník (TJ Sokol Velké Meziříčí a ŠSK ) skok vysoký/Žky Jihlava 1.48
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Zky]/Žky 4 Ostrava - Vítkovice 2904
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B01 8 Ostrava - Vítkovice 2:48.65
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky 5 Ostrava - Vítkovice 5.01
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky 13= Ostrava - Vítkovice 1.41
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky 4 Ostrava - Vítkovice 09.75
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Ostrava - Vítkovice 09.40