Karta atleta

Export do excelu
  • Nicol Samohýlová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Remešová Dominika
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.00 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 09.71 h Olomouc 09.02.2018
60 m 08.83 Brno 10.09.2019
100 m 14.36 Otrokovice 01.06.2020
150 m 22.00 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 20.87 Zlín 24.06.2020
300 m 46.19 Brno 08.09.2020
600 m 2:02.62 Dubnica nad Váhom 13.06.2017
800 m 2:46.36 Zlín 30.05.2018
800 m 2:50.46 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
40 yardů př. 06.45 h Otrokovice 30.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.65 Otrokovice 13.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.53 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.62 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.45 Zlín 24.06.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 16.03 Břeclav 26.09.2020
200 m překážek (0.76) 31.59 Uherské Hradiště 03.09.2020
skok vysoký 1.28 Otrokovice 07.05.2019
skok vysoký 1.38 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 4.38 h Otrokovice 09.01.2020
skok daleký 4.27 Otrokovice 19.05.2020
trojskok 08.89 h Otrokovice 23.12.2019
trojskok 10.22 Břeclav 26.09.2020
vrh koulí 3kg 06.96 h Olomouc 17.01.2020
vrh koulí 3kg 06.93 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 0,75kg 15.04 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 500g 12.97 Otrokovice 11.05.2020
pohár rozhlasu 0666 Otrokovice 04.05.2017
hod kriketovým míčkem 31.23 Zlín 30.05.2018
pětiboj 2032 Zlín 30.05.2018
pětiboj hala [Zky] 2420 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrhačský trojboj 0681 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.08 Otrokovice 19.05.2020
100 m 14.36 Otrokovice 01.06.2020
150 m 20.87 Zlín 24.06.2020
300 m 46.19 Brno 08.09.2020
800 m 2:50.46 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 09.62 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.45 Zlín 24.06.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 16.03 Břeclav 26.09.2020
200 m překážek (0.76) 31.59 Uherské Hradiště 03.09.2020
skok vysoký 1.38 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 4.38 h Otrokovice 09.01.2020
skok daleký 4.27 Otrokovice 19.05.2020
trojskok 10.22 Břeclav 26.09.2020
vrh koulí 3kg 06.96 h Olomouc 17.01.2020
vrh koulí 3kg 06.93 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 0,75kg 15.04 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 500g 12.97 Otrokovice 11.05.2020
pětiboj hala [Zky] 2420 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrhačský trojboj 0681 Otrokovice 11.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dky MS Břeclav 10.22
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 MS Břeclav 16.03
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 2 Frýdek-Místek 31.90
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žky/B03 1 Frýdek-Místek 21.14
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 300 m/Žky/B7 1 Brno 46.19
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 6 Brno 15.70
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA 4 Brno 15.52
03.09.2020 III. kolo družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Uherské Hradiště 15.55
03.09.2020 III. kolo družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Uherské Hradiště 31.59
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 1 Uherské Hradiště 32.19
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 6 Uherské Hradiště 15.74
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 3 Uherské Hradiště 15.63
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) trojskok/Ž 7 Znojmo 10.11
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) trojskok/Ž 7 Zlín 10.02
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž 8 Břeclav 10.02
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/Ž 10 Vyškov 09.95
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Zlín 31.24
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) 150 m/Žky/B01 5 Zlín 20.87
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 1 Zlín 15.45
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Uherské Hradiště DNF
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky Uherské Hradiště 32.70
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 150 m/Žky Uherské Hradiště 21.18
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky Otrokovice 4.26
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žky Otrokovice 21.02
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m/Ž Otrokovice 14.36
27.05.2020 Krajský přebor - 100 m přek, 110 m přek, 400 m, 800 m, 1500 m, výška (jen ZL-KAS) (AK Zlín) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Zlín 15.73
26.05.2020 Krajský přebor - dálka, trojskok, 200př, 300př, 400př (jen ZL-KAS) (TJ Jiskra Otrokovice) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Otrokovice 32.59
26.05.2020 Krajský přebor - dálka, trojskok, 200př, 300př, 400př (jen ZL-KAS) (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Ž 4 Otrokovice 09.60
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Ž Otrokovice 09.59
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žky Otrokovice 09.08
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky Otrokovice 4.27
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Otrokovice 16.17
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 0,75kg/Žky Otrokovice 15.04
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 3kg/Žky Otrokovice 06.93
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 500g/Žky 5 Otrokovice 12.97
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/Žky Otrokovice 0681
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 3 Olomouc 09.80
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky 16 Olomouc 4.02
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Olomouc 09.92
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 7 Ostrava - Vítkovice 10.65
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky Ostrava - Vítkovice DNS
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 2 Ostrava - Vítkovice 09.62
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FZL Ostrava - Vítkovice 09.68
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Zky]/Žky 19 Ostrava - Vítkovice 2420
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky 13 Ostrava - Vítkovice 06.95
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky 4 Ostrava - Vítkovice 1.38
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky 5 Ostrava - Vítkovice 4.33
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 3 Ostrava - Vítkovice 09.79
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B02 6 Ostrava - Vítkovice 2:50.46
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R04 1 Olomouc 10.09
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 10 Olomouc 06.96
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky 4= Otrokovice 1.30
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky Otrokovice 4.38