Karta atleta

Export do excelu
  • Samohýlová Nicol
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér Dominika Remešová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.00 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 08.83 Brno 09.09.2019
60 m 09.71 h Olomouc 09.02.2018
150 m 21.63 Uherské Hradiště 18.06.2019
150 m 22.00 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 53.81 Uherské Hradiště 26.04.2017
600 m 2:02.62 Dubnica nad Váhom 13.06.2017
800 m 2:46.36 Zlín 30.05.2018
800 m 2:50.46 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
40 yardů př. 06.45 h Otrokovice 30.01.2019
60 m překážek 10.43 Blansko 30.09.2018
60 m překážek 09.62 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
100 m překážek 16.56 Brno 09.09.2019
200 m překážek 36.65 Uherské Hradiště 26.04.2019
pohár rozhlasu 0666 Otrokovice 04.05.2017
pětiboj 2032 Zlín 30.05.2018
pětiboj hala 2420 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod kriketovým míčkem 31.23 Zlín 30.05.2018
vrh koulí 3kg 06.96 h Olomouc 17.01.2020
skok daleký 4.09 Otrokovice 05.09.2019
skok daleký 4.38 h Otrokovice 09.01.2020
trojskok 09.69 Hodonín 25.08.2019
trojskok 08.89 h Otrokovice 23.12.2019
skok vysoký 1.28 Otrokovice 07.05.2019
skok vysoký 1.38 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:50.46 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek 09.62 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
pětiboj hala 2420 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 06.96 h Olomouc 17.01.2020
skok daleký 4.38 h Otrokovice 09.01.2020
skok vysoký 1.38 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žky/R01 3 Olomouc 09.80
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žky 16 Olomouc 4.02
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žky/FA Olomouc 09.92
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/R1 7 Ostrava - Vítkovice 10.65
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žky Ostrava - Vítkovice DNS
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žky/R02 2 Ostrava - Vítkovice 09.62
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žky/FZL Ostrava - Vítkovice 09.68
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj h/Žky 19 Ostrava - Vítkovice 2420
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žky 13 Ostrava - Vítkovice 06.95
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) výška/Žky 4 Ostrava - Vítkovice 1.38
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) dálka/Žky 5 Ostrava - Vítkovice 4.33
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/B02 3 Ostrava - Vítkovice 09.79
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B02 6 Ostrava - Vítkovice 2:50.46
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žky/R04 1 Olomouc 10.09
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Dky 10 Olomouc 06.96
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žky 4= Otrokovice 1.30
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žky Otrokovice 4.38