Karta atleta

Export do excelu
  • Alice Drozdová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: Kolomazníková Ivana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.00 Přerov 28.09.2016
60 m 08.58 Přerov 24.09.2019
60 m 08.48 h Olomouc 14.02.2020
100 m 13.60 Třinec 23.08.2020
150 m 21.34 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
150 m 20.35 Olomouc 29.06.2020
200 m 28.10 Hranice 18.05.2019
300 m 52.95 h Ostrava 08.01.2017
300 m 47.0 Přerov 18.04.2018
400 m 65.16 Olomouc 08.06.2019
800 m 2:44.83 h Ostrava 08.01.2017
800 m 2:46.62 Olomouc 04.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 09.81 Přerov 10.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.52 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 08.97 h Praha - Stromovka 29.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.89 Znojmo 26.05.2019
200 m překážek (0.76) 31.05 Znojmo 26.05.2019
skok vysoký 1.39 Přerov 04.10.2019
skok vysoký 1.42 h Olomouc 07.03.2020
skok daleký 5.14 Přerov 19.06.2019
skok daleký 5.16 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
vrh koulí 2kg 07.69 h Olomouc 11.03.2017
vrh koulí 2kg 09.12 Přerov 18.04.2018
vrh koulí 3kg 08.70 h Olomouc 10.03.2018
vrh koulí 3kg 08.21 Přerov 30.08.2019
hod oštěpem 500g 20.06 Přerov 30.08.2019
hod břemenem 10kg 05.69 Přerov 30.08.2019
hod kriketovým míčkem 33.62 Olomouc 04.10.2017
pětiboj 2581 Přerov 10.10.2018
pětiboj hala [Zky] 2748 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Zky] 3641 Přerov 05.10.2019
čtyřboj 1999 Přerov 24.09.2019
sprintérský trojboj 1657 Přerov 25.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.48 h Olomouc 14.02.2020
100 m 13.60 Třinec 23.08.2020
150 m 20.35 Olomouc 29.06.2020
800 m 2:49.32 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 08.97 h Praha - Stromovka 29.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.92 Olomouc 13.09.2020
skok vysoký 1.42 h Olomouc 07.03.2020
skok daleký 5.16 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
skok daleký 5.11 Olomouc 02.08.2020
vrh koulí 3kg 08.24 h Olomouc 07.03.2020
pětiboj hala [Zky] 2748 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 3 Třinec 14.90
13.09.2020 Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 MS Olomouc 14.92
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R04 1 Uherské Hradiště 15.25
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 150 m/Žky/B03 3 Uherské Hradiště 20.77
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Uherské Hradiště 15.23
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Žky 10 Uherské Hradiště 4.82
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R01 4 Třinec 13.60
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Ž 6 Třinec 4.91
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/FB 4 Třinec 13.61
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Ž 9 Šumperk 5.00
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B04 Šumperk DNS
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) skok daleký/Dky 6 Olomouc 5.11
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Ž/F 12 Šumperk 4.98
29.06.2020 3. kolo družstev staršího žactva + KP (AK Olomouc) skok daleký/Žky Olomouc 4.94
29.06.2020 3. kolo družstev staršího žactva + KP (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Olomouc 15.28
29.06.2020 3. kolo družstev staršího žactva + KP (AK Olomouc) 150 m/Žky/B01 6 Olomouc 20.35
16.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žky Šumperk 5.00
16.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Šumperk 15.27
07.03.2020 Oddílové halové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 800 m/Žky Olomouc 3:06.92
07.03.2020 Oddílové halové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Olomouc 09.06
07.03.2020 Oddílové halové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) skok vysoký/Žky Olomouc 1.42
07.03.2020 Oddílové halové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) skok daleký/Žky 6 Olomouc 5.03
07.03.2020 Oddílové halové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) vrh koulí 3kg/Žky Olomouc 08.24
07.03.2020 Oddílové halové víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) pětiboj hala [Zky]/Žky Olomouc 2717
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 2 Praha - Stromovka 08.97
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 13 Praha - Stromovka 4.87
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 5 Praha - Stromovka 09.18
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky Olomouc 5.07
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R09 1 Olomouc 08.48
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/FB 4 Olomouc 08.51
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 1 Ostrava - Vítkovice 09.15
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky 5 Ostrava - Vítkovice 5.07
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Ostrava - Vítkovice 09.13
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FOL Ostrava - Vítkovice 09.36
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 1 Ostrava - Vítkovice 09.35
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky Ostrava - Vítkovice 5.16
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Zky]/Žky 12 Ostrava - Vítkovice 2748
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B01 9 Ostrava - Vítkovice 2:49.32
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Ostrava - Vítkovice 09.33
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky 4 Ostrava - Vítkovice 07.78
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky 7 Ostrava - Vítkovice 4.88
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky Ostrava - Vítkovice 1.41