Karta atleta

Export do excelu
  • Sofie Světlíková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér: Světlíková Darina
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.11 Olomouc 29.05.2019
60 m 08.17 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
100 m 13.93 Prostějov 21.09.2019
150 m 19.71 Přerov 19.06.2019
150 m 19.43 h Praha - Stromovka 01.03.2020
300 m 47.07 Prostějov 23.04.2019
600 m 2:01.67 Prostějov 04.09.2018
800 m 3:18.36 Šumperk 29.09.2016
skok vysoký 0 Prostějov 21.09.2017
skok vysoký 1.30 h Prostějov 19.12.2019
skok daleký 4.40 Prostějov 30.04.2019
skok daleký 4.68 h Olomouc 17.01.2020
vrh koulí 2kg 09.68 h Olomouc 14.12.2018
vrh koulí 3kg 09.89 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
vrh koulí 3kg 10.63 Olomouc 13.09.2020
hod oštěpem 400g 35.72 Blansko 30.09.2018
hod oštěpem 500g 38.14 Znojmo 26.05.2019
hod kriketovým míčkem 48.75 Prostějov 04.09.2018
pohár rozhlasu 1873 Šumperk 23.05.2019
čtyřboj 1985 Prostějov 04.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.17 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
60 m 08.38 Olomouc 29.06.2020
150 m 19.43 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 19.84 Třinec 20.09.2020
skok daleký 4.68 h Olomouc 17.01.2020
skok daleký 4.31 Šumperk 16.06.2020
vrh koulí 3kg 09.89 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
vrh koulí 3kg 10.63 Olomouc 13.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/R3 5 Třinec 19.84
13.09.2020 Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R01 3 Olomouc 08.39
13.09.2020 Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FB Olomouc 08.47
13.09.2020 Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (AK Olomouc) 150 m/Žky/B01 6 Olomouc 19.87
13.09.2020 Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky Olomouc 10.63
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žky/R04 3 Uherské Hradiště 08.47
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 150 m/Žky/B02 8 Uherské Hradiště 20.99
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žky/FB 4 Uherské Hradiště 08.59
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) vrh koulí 3kg/Žky 8 Uherské Hradiště 09.67
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) vrh koulí 3kg/Žky Brno, Vojtova 12c 10.07
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Žky 12 Brno, Vojtova 12c 4.33
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žky/B01 3 Brno, Vojtova 12c 08.43
17.08.2020 Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) 60 m/Ž Třinec 08.42
17.08.2020 Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) 150 m/Ž Třinec 20.47
29.06.2020 3. kolo družstev staršího žactva + KP (AK Olomouc) 60 m/Žky/B01 4 Olomouc 08.38
29.06.2020 3. kolo družstev staršího žactva + KP (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky Olomouc 09.49
29.06.2020 3. kolo družstev staršího žactva + KP (AK Olomouc) 150 m/Žky/B01 1 Olomouc 19.92
16.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B01 4 Šumperk 08.49
16.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žky 9 Šumperk 4.31
16.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B01 3 Šumperk 20.43
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Prostějov (AK Prostějov) 60 m/Žky Prostějov 07.99
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Prostějov (AK Prostějov) 150 m/Žky Prostějov 20.61
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/R1 4 Praha - Stromovka 19.43
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Ostrava - Vítkovice 19.62
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R02 4 Ostrava - Vítkovice 08.27
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Olomouc 09.31
14.02.2020 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky 11 Olomouc 4.49
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R1 5 Ostrava - Vítkovice 08.17
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky 17 Ostrava - Vítkovice 4.67
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F 7 Ostrava - Vítkovice 08.22
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B2 1 Ostrava - Vítkovice 19.51
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/FOA 4 Ostrava - Vítkovice 08.31
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 4 Ostrava - Vítkovice 09.89
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Ostrava - Vítkovice 20.04
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R03 1 Ostrava - Vítkovice 08.24
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R04 1 Olomouc 08.23
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Olomouc DNS
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.23
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky/S01 4 Olomouc 4.68
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R02 1 Ostrava - Vítkovice 08.28
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Ž/B02 3 Ostrava - Vítkovice 20.06