Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Lasíková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Cymbál Miloslav
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 2 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.86 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m 08.51 h Praha-Juliska 30.01.2019
150 m 19.98 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 19.11 Praha - Eden 24.07.2020
300 m 48.54 h Praha-Stromovka 31.01.2018
600 m 2:01.56 h Praha - Stromovka 02.12.2017
800 m 2:46.42 h Praha - Stromovka 07.02.2020
800 m 2:36.34 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.36 Praha - Eden 18.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.79 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.06 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.45 Třinec 19.09.2020
200 m překážek (0.76) 29.96 Praha - Přátelství 10.06.2020
skok vysoký 1.47 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.50 Praha - Eden 24.07.2020
skok o tyči 2.40 Stará Boleslav 28.08.2019
skok daleký 5.49 h Praha - Stromovka 08.01.2020
skok daleký 5.54 Praha - Eden 12.09.2020
vrh koulí 2kg 06.87 h Praha-Stromovka 31.01.2018
vrh koulí 3kg 10.54 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 11.74 Praha - Eden 12.09.2020
hod oštěpem 500g 37.60 Praha - Přátelství 10.06.2020
pohár rozhlasu 1289 Praha - Stadion mládeže 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 38.90 Praha - Přátelství 22.06.2018
pětiboj 2389 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
pětiboj hala [Zky] 3111 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Zky] 4720 Praha - Eden 25.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 19.98 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 19.11 Praha - Eden 24.07.2020
800 m 2:46.42 h Praha - Stromovka 07.02.2020
800 m 2:36.34 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 09.06 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.45 Třinec 19.09.2020
200 m překážek (0.76) 29.96 Praha - Přátelství 10.06.2020
skok vysoký 1.47 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.50 Praha - Eden 24.07.2020
skok daleký 5.49 h Praha - Stromovka 08.01.2020
skok daleký 5.54 Praha - Eden 12.09.2020
vrh koulí 3kg 10.54 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 11.74 Praha - Eden 12.09.2020
hod oštěpem 500g 37.60 Praha - Přátelství 10.06.2020
pětiboj hala [Zky] 3111 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Zky] 4720 Praha - Eden 25.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dky 6 Třebíč 5.18
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 500g/Dky 18 Třebíč 26.52
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 1 Třinec 14.38
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Třinec 14.45
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky 9 Třinec 5.13
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Praha - Eden 14.70
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky Praha - Eden 5.54
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Eden 11.74
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (USK Praha) skok daleký/Žky Praha - Přátelství 5.34
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (USK Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Přátelství 11.10
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Stodůlky Praha a SK Aktis Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Vokovice 11.66
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Stodůlky Praha a SK Aktis Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Praha - Vokovice 14.52
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Zky]/Žky/F Praha - Eden 4720
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B2 1 Praha - Eden 19.11
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Praha - Eden 14.82
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žky 9 Praha - Eden 1.50
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 9 Praha - Eden 5.27
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Eden 11.36
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Žky 8 Praha - Eden 30.18
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B2 4 Praha - Eden 2:36.34
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky Kolín 11.42
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Kolín 14.82
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky 6 Kolín 28.67
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 5 Kolín 1.40
24.06.2020 Mezioddílové utkání staršího a mladšího žactva (USK Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Přátelství 11.26
24.06.2020 Mezioddílové utkání staršího a mladšího žactva (USK Praha) skok vysoký/Žky Praha - Přátelství 1.49
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/K 1 Praha - Děkanka 5.18
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Praha - Děkanka 15.34
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky/F Praha - Děkanka 31.15
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/F Praha - Děkanka 5.36
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R04 1 Praha - Děkanka 15.19
10.06.2020 VZ USK Praha staršího žactva (pro vybrané oddíly) (USK Praha) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Přátelství 37.60
10.06.2020 VZ USK Praha staršího žactva (pro vybrané oddíly) (USK Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Praha - Přátelství 29.96
10.06.2020 VZ USK Praha staršího žactva (pro vybrané oddíly) (USK Praha) skok vysoký/Žky Praha - Přátelství 1.41
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - uzavřený závod žactva USK Praha (USK Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Praha - Přátelství 15.57
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - uzavřený závod žactva USK Praha (USK Praha) skok daleký/Žky Praha - Přátelství 5.14
27.05.2020 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok vysoký/Žky 4 Praha - Vinohrady 1.38
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 3 Praha - Stromovka 09.18
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 4 Praha - Stromovka 5.33
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Praha - Stromovka 09.08
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Praha - Stromovka 09.09
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 1 Praha - Stromovka 09.37
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky/F Praha - Stromovka 5.49
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 09.09
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 13 Praha - Stromovka 1.47
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 6 Praha - Stromovka 5.22
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 7 Praha - Stromovka 09.72
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 9 Praha - Stromovka 3111
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B3 3 Praha - Stromovka 2:46.42
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) skok vysoký/Žky/F 16 Praha - Strahov 1.39
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Praha - Strahov 09.06
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky/F Jablonec nad Nisou 3049
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B05 1 Jablonec nad Nisou 09.34
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky/FB Jablonec nad Nisou 1.42
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/FC Jablonec nad Nisou 10.54
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B06 5 Jablonec nad Nisou 2:46.49
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky/BC 3 Jablonec nad Nisou 5.18
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B2 2 Praha - Stromovka 19.98
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky Praha - Stromovka 5.49