Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Novotná
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Brázdil Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.81 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 09.08 h Ostrava 03.02.2017
60 m 08.83 Zlín 30.05.2018
200 m 30.03 Uherské Hradiště 16.05.2020
800 m 2:52.50 Zlín 30.05.2018
40 yardů př. 06.52 h Otrokovice 30.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.65 Zlín 30.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.41 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
skok vysoký 1.60 h Otrokovice 09.01.2020
skok vysoký 1.60 Břeclav 11.09.2021
skok o tyči 2.71 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
skok o tyči 3.15 Kladno 19.06.2021
skok daleký 5.12 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
skok daleký 5.26 Uherské Hradiště 30.06.2021
pohár rozhlasu 1774 Uherské Hradiště 23.05.2018
hod kriketovým míčkem 26.77 Zlín 19.09.2018
hod plným míčem 2kg 08.50 h Uherské Hradiště 21.12.2018
pětiboj 2244 Zlín 30.05.2018
30 m 04.82 h Uherské Hradiště 21.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.15 Uherské Hradiště 16.05.2020
200 m 30.03 Uherské Hradiště 16.05.2020
skok vysoký 1.60 h Otrokovice 09.01.2020
skok vysoký 1.59 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
skok o tyči 2.71 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
skok o tyči 3.00 Třinec 19.09.2020
skok daleký 5.12 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
skok daleký 4.90 Břeclav 27.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dky 4 Jablonec nad Nisou 1.59
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Dky 6 Jablonec nad Nisou 2.90
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žky 5 Břeclav 4.90
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Žky 1= Břeclav 2.91
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žky 9 Břeclav 1.48
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Žky 6= Třinec 3.00
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žky 8 Frýdek-Místek 4.68
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok o tyči/Žky Frýdek-Místek 2.93
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žky 7 Frýdek-Místek 1.49
03.09.2020 III. kolo družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok o tyči/Žky Uherské Hradiště 2.96
03.09.2020 III. kolo družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Žky 4 Uherské Hradiště 1.50
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok o tyči/Žky Uherské Hradiště 2.86
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Žky Uherské Hradiště NM
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Žky Uherské Hradiště NM
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Ž 5 Uherské Hradiště 1.50
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok o tyči/Ž 4 Uherské Hradiště 2.60
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok o tyči/Ž 4 Olomouc 2.70
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok vysoký/Ž 9 Olomouc 1.50
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) skok o tyči/Žky Zlín 2.74
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) skok daleký/Žky 4 Zlín 4.80
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) skok vysoký/Žky Zlín 1.57
20.06.2020 Krajský pohár jednotlivců dorosteneckých a juniorských kategorií (Atletika Holešov, z.s.) skok o tyči/Dky Holešov NM
20.06.2020 Krajský pohár jednotlivců dorosteneckých a juniorských kategorií (Atletika Holešov, z.s.) skok vysoký/Dky Holešov 1.55
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok o tyči/Žky 0 Uherské Hradiště 2.70
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Žky Uherské Hradiště 1.53
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uherské Hradiště (AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště) skok vysoký/Ž Uherské Hradiště 1.50
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uherské Hradiště (AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště) skok daleký/Ž Uherské Hradiště 4.78
16.05.2020 Oddílové přebory Slovácké Slávie Uherské Hradiště (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/Ž/B01 6 Uherské Hradiště 30.03
16.05.2020 Oddílové přebory Slovácké Slávie Uherské Hradiště (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Mix 6 Uherské Hradiště 4.89
16.05.2020 Oddílové přebory Slovácké Slávie Uherské Hradiště (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Ž/B02 1 Uherské Hradiště 09.15
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 6 Praha - Stromovka 1.59
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/Žky 8 Praha - Stromovka 2.70
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Žky/FA Otrokovice 06.63
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky/F Otrokovice 1.57
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky/F Otrokovice 4.91
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky Ostrava - Vítkovice 1.52
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) skok o tyči/Žky Ostrava - Vítkovice 2.71
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky Ostrava - Vítkovice 5.12
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žky Ostrava - Vítkovice 1.57
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok o tyči/Žky Ostrava - Vítkovice 2.60
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky 4 Ostrava - Vítkovice 4.83
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Dky MS Olomouc 1.55
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok o tyči/Dky MS Olomouc 2.40
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Dky Olomouc 1.50
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok o tyči/Dky Olomouc 2.70
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žky Olomouc 1.54
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky/S01 5 Olomouc 4.63
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky Otrokovice 1.60
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky Otrokovice 4.91