Karta atleta

Export do excelu
  • Andrea Grabovská
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Javůrek Pavel, Svoboda Ondřej
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.24 Praha - Juliska 21.05.2019
60 m 08.26 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 19.26 h Praha - Stromovka 21.02.2020
150 m 19.27 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 43.45 Praha - Eden 07.09.2019
300 m 42.34 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 2:47.90 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.33 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.85 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.43 Praha - Jeseniova 24.04.2019
200 m překážek (0.76) 29.29 Třinec 20.09.2020
skok vysoký 1.26 Praha - Juliska 31.05.2018
skok daleký 3.86 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
vrh koulí 2kg 05.12 Praha - Juliska 15.05.2018
vrh koulí 3kg 05.56 Praha - Stadion mládeže 03.05.2019
pohár rozhlasu 0831 Praha - Stadion mládeže 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 20.35 Praha - Eden 20.06.2018
pětiboj 1802 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.26 h Praha - Stromovka 08.01.2020
60 m 08.24 Praha - Juliska 31.08.2020
150 m 19.26 h Praha - Stromovka 21.02.2020
150 m 19.27 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 42.34 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 43.92 Praha - Kotlářka 07.09.2020
200 m překážek (0.76) 29.29 Třinec 20.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m překážek (0.76)/Žky/R2 1 Třinec 29.29
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m překážek (0.76)/Žky/F1 4 Třinec 29.38
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Praha - Eden 30.10
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B01 4 Praha - Eden 19.72
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Praha - Kotlářka 29.83
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 300 m/Žky/B03 1 Praha - Kotlářka 43.92
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Juliska 08.24
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žky/B01 1 Praha - Juliska 19.36
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B01 3 Praha - Děkanka 19.27
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Praha - Děkanka 29.63
16.06.2020 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Juliska 08.14
16.06.2020 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) 150 m/Žky/B01 1 Praha - Juliska 19.35
10.06.2020 VZ USK Praha staršího žactva (pro vybrané oddíly) (USK Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 Praha - Přátelství DNF
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/R1 3 Praha - Stromovka 19.38
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/R4 4 Praha - Stromovka 42.41
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/FA Praha - Stromovka 19.26
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B01 Praha - Stromovka DNS
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/R03 1 Praha - Stromovka 19.32
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 42.34
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 08.26
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 19.41