Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Holešová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Sobčíková Jana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
60 m 08.47 Opava 09.06.2020
150 m 22.32 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
150 m 21.64 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
300 m 50.52 Ostrava - Vítkovice 05.06.2019
600 m 2:15.09 Ostrava - Vítkovice 17.09.2019
800 m 3:08.49 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.63 Šumperk 07.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.76 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.63 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.96 Uherské Hradiště 15.09.2019
200 m překážek (0.76) 32.92 Znojmo 26.05.2019
skok vysoký 1.10 h Ostrava - Vítkovice 27.02.2018
skok daleký 4.32 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok daleký 4.92 Ostrava 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 33.03 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
pětiboj 1834 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
chůze dráha 3000 m 21:13.60 Praha - Eden 05.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.89 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
60 m 08.47 Opava 09.06.2020
150 m 21.64 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
skok daleký 4.32 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok daleký 4.92 Ostrava 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žky 17 Frýdek-Místek 4.25
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Žky 22 Uherské Hradiště 4.45
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky 21 Třinec 3.51
02.07.2020 Vítkovický atletický mítink staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky Ostrava - Vítkovice 4.85
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žky Opava NM
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žky 8 Opava 4.67
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B02 2 Opava 08.47
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž 12 Ostrava - Vítkovice 4.09
01.06.2020 Spolu na startu ve Vítkovicích (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/B02 4 Ostrava 08.80
01.06.2020 Spolu na startu ve Vítkovicích (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky Ostrava 4.92
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B03 1 Ostrava - Vítkovice 21.64
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R03 8 Ostrava - Vítkovice 08.92
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R06 7 Ostrava - Vítkovice 08.97
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B10 Ostrava - Vítkovice DNS
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R5 Ostrava - Vítkovice DNS
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž 23 Ostrava - Vítkovice 2.96
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R05 6 Ostrava - Vítkovice 08.89
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 10 Ostrava - Vítkovice 4.32
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R02 8 Ostrava - Vítkovice 09.06