Karta atleta

Export do excelu
  • Nela Šloufová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.78 Pacov 15.07.2018
60 m 08.84 h Praha-Juliska 30.01.2019
100 m 13.92 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
150 m 21.89 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 21.08 Praha - Děkanka 13.06.2020
200 m 29.71 Pacov 15.07.2018
300 m 48.19 h Praha - Strahov 26.01.2019
800 m 2:46.62 Stará Boleslav 07.10.2017
800 m 3:04.52 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.99 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.87 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.33 h Praha - Stromovka 20.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.71 Praha - Děkanka 13.06.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 15.8 Praha - Hostivař 25.05.2021
200 m překážek (0.76) 34.47 Praha - Stromovka 19.06.2019
skok vysoký 1.51 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok vysoký 1.59 Praha - Děkanka 21.06.2020
skok daleký 4.27 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 4.95 Praha - Hostivař 25.05.2021
vrh koulí 2kg 08.95 Praha - Eden 20.06.2017
vrh koulí 2kg 08.07 h Praha-Stromovka 31.01.2018
vrh koulí 3kg 09.10 h Praha - Stromovka 20.02.2020
vrh koulí 3kg 09.32 Praha - Vokovice 16.09.2020
hod diskem 0,75kg 23.77 Praha - Hostivař 05.06.2019
hod diskem 1kg 16.52 Praha - Podvinný mlýn 17.09.2020
hod oštěpem 500g 25.05 Praha - Vokovice 16.09.2020
hod kriketovým míčkem 33.15 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
pětiboj 2178 Stará Boleslav 07.10.2017
pětiboj hala [Zky] 2380 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 3370 Praha - Juliska 13.10.2019
sprintérský trojboj 1622 Pacov 15.07.2018
vrhačský trojboj 1083 Praha - Hostivař 05.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.08 Praha - Děkanka 13.06.2020
800 m 3:04.52 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
800 m 3:07.1 Praha - Hostivař 04.10.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 10.33 h Praha - Stromovka 20.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.71 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok vysoký 1.51 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok vysoký 1.59 Praha - Děkanka 21.06.2020
skok daleký 4.27 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 4.73 Praha - Hostivař 01.06.2020
vrh koulí 3kg 09.10 h Praha - Stromovka 20.02.2020
vrh koulí 3kg 09.32 Praha - Vokovice 16.09.2020
hod diskem 0,75kg 20.34 Praha-Hostivař 24.09.2020
hod diskem 1kg 16.52 Praha - Podvinný mlýn 17.09.2020
hod oštěpem 500g 25.05 Praha - Vokovice 16.09.2020
pětiboj hala [Zky] 2380 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 3235 Praha - Děkanka 13.06.2020
vrhačský trojboj 1031 Praha-Hostivař 24.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) sedmiboj [Zky]/Žky Praha - Hostivař 2045
03.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 150 m/Žky Praha - Hostivař DNF
04.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 800 m/Žky Praha - Hostivař 3:07.1
03.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Praha - Hostivař DNF
04.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Hostivař 20.89
03.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Hostivař 09.13
04.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok daleký/Žky Praha - Hostivař 4.51
03.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok vysoký/Žky Praha - Hostivař 1.42
24.09.2020 Vrhačský trojboj (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha-Hostivař 08.85
24.09.2020 Vrhačský trojboj (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky Praha-Hostivař 20.34
24.09.2020 Vrhačský trojboj (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Praha-Hostivař 20.22
24.09.2020 Vrhačský trojboj (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrhačský trojboj/Žky Praha-Hostivař 1031
17.09.2020 II. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1kg/Ž 18 Praha - Podvinný mlýn 16.52
16.09.2020 Finále C Přeboru Prahy družstev starších žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s., FTVS Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Vokovice 09.32
16.09.2020 Finále C Přeboru Prahy družstev starších žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s., FTVS Praha) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Vokovice 25.05
29.06.2020 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Ž Praha - Kotlářka 1.54
29.06.2020 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Ž 9 Praha - Kotlářka 4.68
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA 4 Praha - Děkanka 16.14
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R06 1 Praha - Děkanka 16.43
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky/F Praha - Děkanka 1.59
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 5 Praha - Děkanka 15.71
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky/J02 1 Praha - Děkanka 1.56
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky/J02 10 Praha - Děkanka 08.04
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B06 2 Praha - Děkanka 21.08
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/J02 11 Praha - Děkanka 4.44
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky/S02 9 Praha - Děkanka 22.04
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) sedmiboj [Zky]/Žky/F 11 Praha - Děkanka 3235
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B03 Praha - Děkanka DNF
10.06.2020 Uzavřené klubové závody ATLETIKA HOSTIVAŘ, z.s. (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Praha - Hostivař 16.1
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok daleký/Žky Praha - Hostivař 4.80
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Hostivař 09.12
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Praha - Hostivař 08.5
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 6 Praha - Stromovka 09.10
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky/F 7= Praha - Stromovka 1.45
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB 8 Praha - Stromovka 10.42
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 3 Praha - Stromovka 10.33
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žky MS Praha - Strahov 1.44
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 MS Praha - Strahov 10.46
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 41 Jablonec nad Nisou 2380
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 8 Jablonec nad Nisou 10.49
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky/FA 3= Jablonec nad Nisou 1.51
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/FC 12 Jablonec nad Nisou 08.48
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B06 12 Jablonec nad Nisou 3:04.52
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky/BC 22 Jablonec nad Nisou 4.27