Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Brandejsová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ATLETIK RUDNÁ
  • Trenér: Mgr. Miroslav Donchev
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Rudná 08.05.2019
60 m 08.53 h Lipsko 08.02.2020
150 m 22.14 Praha-Stromovka 21.06.2018
600 m 2:04.0 Praha - FZŠ Trávníčkova 26.04.2018
800 m 3:05.60 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.63 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.24 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.24 h Praha - Stromovka 20.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.73 Rudná 08.05.2019
skok vysoký 1.59 Praha - Kotlářka 20.10.2019
skok vysoký 1.65 h Rudná 16.12.2019
skok daleký 4.36 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
vrh koulí 2kg 07.85 Rudná 25.04.2018
hod kriketovým míčkem 26.97 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
pohár rozhlasu 1396 Praha - Kotlářka 23.05.2019
Přespolní běh 0:04:58 Vítkov -Jeseniova 04.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 h Lipsko 08.02.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 09.24 h Praha - Stromovka 20.02.2020
skok vysoký 1.63 h Nehvizdy 05.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 8 Praha - Stromovka 10.29
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 10 Praha - Stromovka 1.52
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky/F Praha - Stromovka 1.60
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA 8 Praha - Stromovka 10.60
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R03 1 Praha - Stromovka 09.24
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 60 m/Žky/R4 7 Lipsko 08.53
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) skok vysoký/Dky 4 Lipsko 1.50
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) skok vysoký/Žky/F Praha - Strahov 1.62
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 5 Praha - Strahov 09.28
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 09.45
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky Praha - Stromovka 1.52
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky/F MS Praha - Strahov 1.58
05.01.2020 I. Nehvizdská hala (AK Sokol Nehvizdy) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 1 Nehvizdy 09.66
05.01.2020 I. Nehvizdská hala (AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žky Nehvizdy 1.63