Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Kalousová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Školní atletický klub Slaný
  • Trenér: Hykeš Radek
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.70 h Kladno 18.03.2018
60 m 09.50 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m 08.59 Slaný 01.06.2020
100 m 13.49 Slaný 26.06.2021
150 m 20.69 Plzeň 20.06.2020
200 m 29.93 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
300 m 49.73 Kladno 01.06.2018
300 m 48.66 h Praha - Strahov 08.12.2018
800 m 2:57.81 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
800 m 2:43.20 Plzeň 21.06.2020
50 m překážek (0.76/7.70) 10.08 h Kladno 18.03.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.55 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.52 Kladno 01.06.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 10.53 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 10.44 h Praha - Stromovka 16.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.69 Plzeň 20.06.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 17.42 Stará Boleslav 05.06.2021
200 m překážek (0.76) 35.26 Kladno 28.08.2020
300 m překážek (0.76) 50.06 Stará Boleslav 05.06.2021
skok vysoký 1.55 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
skok vysoký 1.51 Kladno 01.07.2020
skok daleký 4.46 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok daleký 4.39 Plzeň 21.06.2020
vrh koulí 2kg 06.80 h Kladno 18.03.2018
vrh koulí 3kg 07.82 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 08.24 Slaný 30.06.2020
hod oštěpem 400g 19.70 Slaný 04.10.2018
hod oštěpem 500g 22.21 Plzeň 21.06.2020
hod kriketovým míčkem 31.35 Kladno 21.09.2017
pětiboj 1788 Kladno 21.09.2017
pětiboj hala [Zky] 2160 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Zky] 3577 Plzeň 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 Slaný 01.06.2020
150 m 20.69 Plzeň 20.06.2020
200 m 29.93 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
800 m 2:57.81 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
800 m 2:43.20 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 10.53 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 10.44 h Praha - Stromovka 16.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.69 Plzeň 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 35.26 Kladno 28.08.2020
skok vysoký 1.55 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
skok vysoký 1.51 Kladno 01.07.2020
skok daleký 4.41 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 4.39 Plzeň 21.06.2020
vrh koulí 3kg 07.82 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 08.24 Slaný 30.06.2020
hod oštěpem 500g 22.21 Plzeň 21.06.2020
pětiboj hala [Zky] 2160 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Zky] 3577 Plzeň 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2020 Finále B KPD Stč kraje staršího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 5 Kutná Hora 18.36
11.09.2020 Finále B KPD Stč kraje staršího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žky Kutná Hora 1.49
11.09.2020 Finále B KPD Stč kraje staršího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 Kutná Hora DNS
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 5 Kladno 18.44
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žky Kladno 1.46
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 1 Kladno 35.26
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žky Kladno 1.51
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 6 Kladno 17.63
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 17 Kladno 4.20
30.06.2020 Klubové závody (Školní atletický klub Slaný) vrh koulí 3kg/Žky Slaný 08.24
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Beroun 17.47
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žky 5 Beroun 1.40
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Žky 7 Plzeň 1.45
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 1 Plzeň 16.69
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 3kg/Žky 8 Plzeň 08.22
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žky/B02 3 Plzeň 20.69
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žky/B01 4 Plzeň 2:43.20
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 500g/Žky 10 Plzeň 22.21
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žky 16 Plzeň 4.39
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) sedmiboj [Zky]/Žky 9 Plzeň 3577
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R03 Kolín NM
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 3 Slaný 17.89
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok vysoký/Žky Slaný 1.49
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Slaný (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žky Slaný 08.59
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky/F MS Praha - Stromovka 1.54
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 MS Praha - Stromovka 10.44
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky 4 Jablonec nad Nisou 10.53
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B3 4 Jablonec nad Nisou 29.93
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B3 Jablonec nad Nisou DNF
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž Jablonec nad Nisou 1.55
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Zky]/Žky 26 Ostrava - Vítkovice 2160
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky Ostrava - Vítkovice 07.82
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky Ostrava - Vítkovice 1.50
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky 20 Ostrava - Vítkovice 3.47
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B05 1 Ostrava - Vítkovice 10.79
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B03 6 Ostrava - Vítkovice 2:57.81
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky/F 4 Praha - Strahov 1.52
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky/F 17 Praha - Strahov 4.41
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 6 Praha - Strahov 11.60