Karta atleta

Export do excelu
  • Amálie Návratová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
  • Trenér: Návratová Radana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 h Jablonec nad Nisou 02.02.2020
60 m 08.06 Trutnov 11.06.2020
100 m 13.23 Nové Město nad Metují 29.08.2020
150 m 19.94 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
150 m 19.92 Hradec Králové 21.06.2020
300 m 44.85 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
300 m 44.0 Trutnov 01.06.2020
800 m 3:09.0 Trutnov 18.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.8 Trutnov 18.09.2018
skok vysoký 1.40 h Úpice 16.03.2019
skok vysoký 1.39 Hradec Králové 22.05.2019
skok daleký 4.43 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok daleký 4.95 Nové Město nad Metují 29.08.2020
vrh koulí 2kg 07.58 Jaroměř 16.09.2018
hod kriketovým míčkem 31.70 Trutnov 18.09.2018
pohár rozhlasu 1228 Hradec Králové 22.05.2019
pětiboj 1619 Trutnov 18.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.13 h Jablonec nad Nisou 02.02.2020
60 m 08.06 Trutnov 11.06.2020
100 m 13.23 Nové Město nad Metují 29.08.2020
150 m 19.94 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
150 m 19.92 Hradec Králové 21.06.2020
300 m 44.85 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
300 m 44.0 Trutnov 01.06.2020
skok daleký 3.91 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
skok daleký 4.95 Nové Město nad Metují 29.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2020 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok daleký/Ž MS Trutnov 4.80
12.09.2020 3. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok daleký/Žky Trutnov 4.80
12.09.2020 3. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žky/FA Trutnov 08.22
12.09.2020 3. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žky/R02 1 Trutnov 08.18
03.09.2020 KPD a J staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Žky Nové Město nad Metují 4.86
03.09.2020 KPD a J staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žky/B01 1 Nové Město nad Metují 08.19
03.09.2020 KPD a J staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 300 m/Žky/B02 1 Nové Město nad Metují 44.66
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Jky 4 Nové Město nad Metují 13.23
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Jky 4 Nové Město nad Metují 4.95
17.08.2020 Prázdninový mítink II (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok daleký/Ž Trutnov 4.92
17.08.2020 Prázdninový mítink II (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 300 m/Mix st. žc/B01 5 Trutnov 45.15
07.08.2020 Prázdninový mítink (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 300 m/Ž Trutnov 46.53
07.08.2020 Prázdninový mítink (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 100 m/Ž Trutnov 13.31
25.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 150 m/Žkm/B08 MS Trutnov 20.03
21.06.2020 1.kolo KPD a J starší žactvo (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žky/B01 4 Hradec Králové 19.92
21.06.2020 1.kolo KPD a J starší žactvo (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/B01 2 Hradec Králové 08.12
11.06.2020 Oddílový přebor v běhu na 60m žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Trutnov 08.06
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Trutnov (TJ Lokomotiva Trutnov) 300 m/Žky/B01 1 Trutnov 44.0
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/R1 6 Praha - Stromovka 08.16
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.16
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R01 5 Ostrava - Vítkovice 08.15
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B04 1 Ostrava - Vítkovice 19.94
12.02.2020 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B01 4 Jablonec nad Nisou 08.15
12.02.2020 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Ž/B02 2 Jablonec nad Nisou 44.85
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R06 Ostrava - Vítkovice DNS
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B2 1 Jablonec nad Nisou 08.17
02.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje staršího žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N) 60 m/Žky/FA Jablonec nad Nisou 08.13
02.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje staršího žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N) 150 m/Žky/B03 1 Jablonec nad Nisou 20.40
02.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje staršího žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N) 60 m/Žky/R08 1 Jablonec nad Nisou 08.15
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/FB 6 Jablonec nad Nisou 08.30
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž/S01 13 Jablonec nad Nisou 3.91
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R09 2 Jablonec nad Nisou 08.26