Karta atleta

Export do excelu
  • Nela Babjáková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.38 Ústí nad Labem 14.05.2019
60 m 08.49 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
100 m 13.43 Bílina 15.08.2020
150 m 20.26 h Praha - Stromovka 17.02.2019
150 m 19.74 Bílina 15.06.2019
200 m 27.93 h Praha - Strahov 27.01.2019
200 m 26.59 Rumburk 22.06.2019
300 m 42.06 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
300 m 43.30 h Praha - Strahov 31.01.2020
400 m 60.25 Rumburk 22.06.2019
400 m 62.12 h Ostrava 06.03.2021
800 m 2:31.44 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
800 m 2:23.53 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
1500 m 5:21.17 Děčín 05.06.2019
skok daleký 4.03 Kadaň 31.05.2018
trojboj 1594 Kadaň 31.05.2018
sprintérský trojboj 2033 Bílina 15.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.54 h Chemnitz 11.01.2020
60 m 08.39 Most 01.06.2020
100 m 13.43 Bílina 15.08.2020
150 m 20.28 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 20.02 Ústí nad Labem 11.06.2020
200 m 27.98 h Praha - Strahov 09.02.2020
200 m 27.19 Turnov 22.08.2020
300 m 43.30 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 42.85 Děčín 21.06.2020
400 m 62.04 Turnov 22.08.2020
800 m 2:33.19 Bílina 28.06.2020
sprintérský trojboj 2033 Bílina 15.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/R2 8 Třinec 43.26
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 150 m/Ž/B01 5 Ústí nad Labem 20.60
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 60 m/Ž/B02 1 Ústí nad Labem 08.60
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 400 m/Ž/B02 2 Turnov 62.04
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 200 m/Ž/B02 3 Turnov 27.19
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/Ž 13 Bílina 2033
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/Ž/B04 5 Bílina 08.49
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/Ž/B04 1 Bílina 13.43
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/Ž/B02 4 Bílina 27.97
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 800 m/Ž/B01 7 Bílina 2:36.39
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/Ž/B02 3 Bílina 27.00
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 800 m/Ž Bílina 2:33.19
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 200 m/Ž/B02 3 Bílina 27.25
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 150 m/Žky/B01 5 Děčín 20.10
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 300 m/Žky/B01 2 Děčín 42.85
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 300 m/Žky/B01 3 Ústí nad Labem 43.59
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 150 m/Žky/B01 4 Ústí nad Labem 20.02
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žky/B01 6 Bílina 08.51
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B01 4 Bílina 20.09
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 300 m/Žky/B01 2 Bílina 43.41
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Most (AK Most) 150 m/Ž/B02 1 Most 20.06
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Most (AK Most) 60 m/Ž/B01 4 Most 08.39
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) 300 m/Žky/F Most 44.42
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) 150 m/Žky/F Most 21.04
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 300 m/Žky/B05 MS Praha - Stromovka 43.57
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/Ž/B12 1 Praha - Strahov 27.98
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 400 m/Ž/B02 Praha - Strahov DNS
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 300 m/Žky/B01 4 Praha - Strahov 43.30
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B06 1 Praha - Strahov 20.28
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žky/B01 2 Jablonec nad Nisou 20.75
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 300 m/Žky/B01 2 Jablonec nad Nisou 44.27
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žky/B02 MS Praha - Strahov 44.61
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B09 MS Praha - Strahov 20.57
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/Dky/B1 2 Chemnitz 28.12
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žky/R3 3 Chemnitz 08.54