Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Brožová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Sokol Zlatníky, z.s
  • Trenér: Šafaříková Eva
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 h Praha - Strahov 14.12.2019
60 m 08.30 Kladno 01.07.2020
100 m 13.76 Čáslav 21.09.2021
150 m 20.66 h Praha - Stromovka 09.01.2019
150 m 20.13 Praha - Juliska 31.08.2020
300 m 46.10 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
300 m 45.91 Klášterec nad Ohří 12.09.2021
500 m 1:30.54 Říčany 20.09.2020
800 m 3:13.08 Slaný 11.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.97 Kladno 01.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.96 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.54 h Praha - Strahov 14.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.30 Kolín 11.07.2020
200 m překážek (0.76) 32.05 Bílina 26.09.2020
skok vysoký 1.30 h Český Brod 10.03.2018
skok daleký 4.38 h Český Brod 10.03.2018
skok daleký 4.69 Říčany 20.09.2020
vrh koulí 2kg 10.03 h Praha - Strahov 11.02.2018
vrh koulí 2kg 10.60 Kladno 21.06.2018
vrh koulí 3kg 09.24 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
vrh koulí 3kg 09.57 Říčany 20.09.2020
hod kriketovým míčkem 36.63 Slaný 11.05.2018
pětiboj 2370 Slaný 11.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.24 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.30 Kladno 01.07.2020
150 m 20.13 Praha - Juliska 31.08.2020
500 m 1:30.54 Říčany 20.09.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 09.81 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.30 Kolín 11.07.2020
200 m překážek (0.76) 32.05 Bílina 26.09.2020
skok daleký 4.69 Říčany 20.09.2020
vrh koulí 3kg 09.57 Říčany 20.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 7 Kolín 16.29
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 3 Kolín 32.49
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Bílina 32.05
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 6 Bílina 15.94
20.09.2020 Odložený závod JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) vrh koulí 3kg/Žky Říčany 09.57
20.09.2020 Odložený závod JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) skok daleký/Žky Říčany 4.69
20.09.2020 Odložený závod JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Říčany 15.41
20.09.2020 Odložený závod JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 500 m/Žky 5 Říčany 1:30.54
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Praha - Eden 15.46
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/FA 4 Praha - Eden 08.50
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/R04 1 Praha - Eden 08.37
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 6 Praha - Kotlářka 09.11
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 5 Praha - Kotlářka 34.36
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Praha - Juliska 15.99
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žky/B04 1 Praha - Juliska 20.13
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/F 6 Kolín 08.40
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 2 Kolín 08.31
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Kolín 15.30
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) sedmiboj [Zky]/Žky Nová Včelnice DNF
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 3kg/Žky Nová Včelnice DNS
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) skok vysoký/Žky Nová Včelnice DNS
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 Nová Včelnice DNF
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žky/B03 Nová Včelnice DNS
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R03 1 Kladno 08.48
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/F 7 Kladno 08.30
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Kladno 15.75
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 MS Beroun 15.65
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 Beroun DNS
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 Kolín NM
07.06.2020 1. Den sprintu a překážek v Rudné (Atletik Rudná) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Rudná 17.21
07.06.2020 1. Den sprintu a překážek v Rudné (Atletik Rudná) 60 m/Žky/B01 3 Rudná 08.54
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 Kolín DNS
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 Kolín DNS
05.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 Praha - Eden 32.39
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žky/B01 1 Čelákovice 08.33
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Čelákovice 15.37
22.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Eden 08.34
22.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Praha - Eden 16.19
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 60 m/Žkm/R01 Praha - Strahov DNS
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 Praha - Strahov DNS
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 6 Praha - Strahov 09.81
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m/Žky/B02 6 Praha - Strahov 10.24
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B06 Praha - Strahov DNS
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 Praha - Strahov DNS
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha - Strahov DNS
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 Praha - Strahov DNS