Karta atleta

Export do excelu
  • Melanie Turková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: Chládková Denisa
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.62 h Nová Včelnice 16.01.2016
50 m 08.06 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
60 m 09.12 h Praha - Strahov 10.02.2018
60 m 08.66 České Budějovice 05.09.2020
100 m 13.62 Tábor 03.06.2021
150 m 22.84 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
150 m 20.96 h Praha - Strahov 18.01.2020
200 m 27.94 Tábor 03.06.2021
600 m 2:10.82 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
800 m 3:16.47 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
800 m 3:05.60 h Praha - Strahov 17.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.04 Nová Včelnice 10.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.09 h Praha - Strahov 09.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.48 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.81 České Budějovice 20.06.2020
100 m překážek (0.84) 15.73 Vlašim 04.07.2021
100 m překážek (0.76/8.50) 15.37 Praha - Eden 11.09.2021
200 m překážek (0.76) 31.59 Tábor 17.07.2019
skok vysoký 1.00 h Nová Včelnice 16.01.2016
skok vysoký 1.05 České Budějovice 08.05.2016
skok daleký 4.42 h Praha - Strahov 26.01.2019
skok daleký 4.85 Písek 10.07.2021
vrh koulí 2kg 06.58 h Praha - Strahov 17.02.2018
hod oštěpem 400g 23.66 Veselí nad Lužnicí 20.05.2018
hod oštěpem 500g 20.55 Tábor 01.05.2019
hod kriketovým míčkem 35.76 Nová Včelnice 05.05.2018
pětiboj 1478 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.66 České Budějovice 05.09.2020
150 m 20.96 h Praha - Strahov 18.01.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 09.48 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.81 České Budějovice 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 32.32 České Budějovice 20.06.2020
skok daleký 4.63 České Budějovice 05.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 3 Bílina 15.96
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) skok daleký/Žky 11 Bílina 4.52
13.09.2020 Kontrolní oddílové závody (TJ Nová Včelnice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 Nová Včelnice DNS
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žky 7 České Budějovice 4.63
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 4 České Budějovice 33.62
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žky/B10 1 České Budějovice 08.66
29.08.2020 3. Den sprintu a překážek pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Rudná 15.84
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) sedmiboj [Zky]/Žky Nová Včelnice DNF
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 3kg/Žky Nová Včelnice DNS
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) skok vysoký/Žky Nová Včelnice DNS
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 3 Nová Včelnice 15.86
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žky/B04 Nová Včelnice DNS
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 České Budějovice 15.81
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 České Budějovice 32.32
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky 18 České Budějovice 4.06
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 České Budějovice 15.96
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky 7 České Budějovice 4.54
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Tábor (uzavřený oddílový závod) (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žky 8= Tábor 08.6
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Tábor (uzavřený oddílový závod) (TJ VS Tábor, z. s.) 80 m překážek/Žky Tábor 13.3
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Praha - Strahov 09.51
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 4 Praha - Strahov 09.48
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 MS Praha - Strahov 09.49
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Praha - Strahov 10.00
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B03 1 Praha - Strahov 20.96